25
Logistikos vadybininkas (-ė) eksportui (Terminuota sutartis)
Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

Užtikrinti efektyvų produkcijos tiekimą klientams vakarų rinkose (užsakymų priėmimas, paskirstymas gamykloms);
Organizuoti ir kontroliuoti užsakymų pristatymą klientams;
Paruošti eksporto dokumentus;
Valdyti pretenzijas.

Darbo laikas: I-V, 8-17 val.
Tobulėjimo ir karjeros perspektyvas;

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas arba gali būti paskutinio kurso studentas (logistikos ar panašios studijų krypties);
Anglų kalbos žinos (ne žemesnis kaip B1 lygis);
Logistikos principų išmanymas;
Eksporto procedūrų supratimas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžia

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
Šaunią ir patyrusią kolegų komandą;
Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas;

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1100

Papildoma informacija: Atlyginimas derybų klausimas (priklauso nuo turimos kompetencijos ir žinių)

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Evelina Lučinskaitė

Jau teko padirbėti ne vienoje įmonėje ar net šalyje, bet darbo aplinkoje pritrūko kažko, ką pavadintumėte savu ir įkvepiančiu? O gal, priešingai – dirbdami Lietuvos rinkoje pasigedote aistros naujovėms, globalaus mąstymo ir rūpesčio viskam, kas mus palaiko sveikus ir padeda džiaugtis gyvenimu? Svajojote apie darbą, kuriame vertinami drąsūs, jaunatviški ir iniciatyvūs protai? Dairotės veržlaus darbdavio, gebančio savo produktais užkariauti pasaulį? Tuomet kviečiame prisijungti prie „Vičiūnų grupės“. Čia rasite ambicingų iššūkių kupiną karjeros kelią, visuomet palaikančią komandą, o tobulėsi septynmyliais žingsniais!

Įmonės tinklalapishttp://www.viciunaigroup.eu/