26
Statybos projektų vadovas
UAB "LINI grupė"

Darbo pobūdis

- Sutarčių su užsakovais sudarymas, jų vykdymas ir kontrolė iki apmokėjimo;
- Organizuoti ir kontroliuoti projekto rengimo darbus, užtikrinant sutarties įsipareigojimų vykdymą;
- Užtikrinti projekto aprūpinimą reikalingomis medžiagomis ir įrenginiais, kontroliuoti medžiagų ir įrenginių pristatymą;
- Statybos darbų terminų vykdymo kontrolė;
- Techninės dokumentacijos ruošimas ir tvarkymas, brėžinių skaitymas;
- Darbų saugos ir darbo kokybės užtikrinimas;
- Valdyti ir kontroliuoti paskirto statybų objekto finansus, terminus;
- Aktyvus bendravimas su jau esamais klientais.

Reikalavimai

- Turite aukštąjį statybinį išsilavinimą ir galiojantį kvalifikacijos atestatą;
- Gebėjimas sistemiškai organizuoti darbus;
- Koordinuoti statybos objektų darbą;
- Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypatingai MS Excel, MS Word);
- Geri lietuvių ir rusų kalbų įgūdžiai (kitos kalbos - privalumas);
- Vairuotojo pažymėjimas ir automobilis (darbas biure bei išvykose po objektus - būtų privalumas).

Mes jums siūlome

- Atlyginimą - sutartinį su socialinėmis garantijomis bei su perspektyva didėti;
- Tobulėjimo galimybes;
- Šiuolaikiškas darbo sąlygas ir darbo priemones;
- Įdomų ir aktyvų darbą perspektyvioje kompanijoje.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2500 - 2800

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Mėnulio g. 11, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel MS Office

Kalbos

  •  Lietuvių
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Gintarė Činikaitė
+37065501019

“LINI” GRUPĖ – ilgalaikę vertę kuriančių, aukščiausios kokybės nekilnojamo turto projektų vystytojai. Vystyti išskirtinius ir ilgalaikę vertę kuriančius projektus – tai iššūkis kurį priėmėme. Norime sukurti net tik gražius namus, bet ir, kad juose gyvenantys žmonės jaustųsi ypatingai.

Įmonės tinklalapishttps://www.lini.lt/