27
Refra, UAB
LITUOTOJAS, MONTUOTOJAS
Refra, UAB
Refra, UAB

Refra, UAB

UAB „Refra“ veiklą pradėjo 1995 metais ir yra viena pirmaujančių įmonių šaldymo agregatų (įrangos) gamybos srityje, tiekianti plataus asortimento produkciją, atsižvelgiant į bendrą rinkos poreikį, bei į individualius (nestandartinius) klientų projektus. Įmonė tiesiogiai bendradarbiauja su didžiausiais Europos tiekėjais tokiais kaip Bitzer, Copeland, Guentner, AlfaLaval, Frascold, Dorin ir daugeliu kitų. 90 procentų produkcijos eksportuojama į Europą, NVS, Tolimųjų Rytų, Arabų ir kitas šalis. Įmonėje dirba virš 200 aukštos kvalifikacijos specialistų.

Papildoma informacija

Darbo pobūdis:

  • Įmonės gaminamų gaminių (vamzdžių) litavimas, vario litavimas dujomis, litavimas argonu.
  • Be patirties -  apmokome.  svarbiausia noras dirbti.

Reikalavimai:

  • Litavimo technologijos proceso išmanymas;
  • Atsakingumas, darbštumas, sąžiningumas, savarankiškumas;
  • Panašaus darbo patirtis.
  • Atsakingumas, kruopštumas, greita orientacija;

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą draugiškame kolektyve;
  • Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus;
  • Geras darbo sąlygas ir visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti.
  • Konkurencingą atlyginimą;

Kontaktinis tel. nr. +37069488844

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1000 - 1600

Papildoma informacija: Mokami priedai

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Ivona Tomaševič
+370 694 88844

Įmonės tinklalapishttp://www.refra.eu