33
INŽINIERIUS (-Ė) - KONSTRUKTORIUS (-Ė)
Helisota
Helisota
Helisota

Helisota

Darbo aprašymas:

  • Darbo brėžinių ruošimas gamybai;
  • Nestandartinės įrangos projektavimas;
  • Aviacinės technikos modernizacijos brėžinių ruošimas;
  • Dalyvavimas gamybos bei pridavimo procese;
  • Kitos tiesioginio vadovo pavestos užduotys.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (inžinerinis, privalumas - aviacinis.);
  • Ne mažiau nei 1m konstruktoriaus darbo patirtis;
  • Geri programos SolidWorks įgūdžiai, AutoCAD pradmenys;
  • Anglų, rusų kalbų pagrindai;
  • Kruopštumas, atidumas detalėms ir atsakingumas;
  • Organizuotumas.

Mes siūlome:

  • Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes.
  • Papildomą sveikatos draudimą;
  • Remiantis įmonės atlygio politika, mes siūlome konkurencingą darbo užmokestį nuo 1867 iki 2192 eurų intervale (bruto). Konkrečią sumą mielai aptarsime pokalbio metu įvertinę jūsų turimą patirtį ir kvalifikaciją.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1867 - 2192

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Gintarė .

„Helisota“ – tarptautinė sraigtasparnių techninės priežiūros ir remonto paslaugų tiekėja. Bendrovė atlieka sraigtasparnių kapitalinio remonto, techninio aptarnavimo, modernizavimo darbus, tiekia aviacines detales, atlieka sraigtasparnių techninę priežiūrą ir aptarnavimą užsakovų bazėse, teikia mokymų paslaugas. Bendrovė yra sertifikuota Europos aviacijos saugumo agentūros bei sraigtasparnių gamintojų „Mil“, „Robinson“ ir „Airbus Helicopters“ organizacija. Savo paslaugas „Helisota“ teikia sraigtasparnių operatoriams iš 40-ies šalių.