17
OBJEKTO PROJEKTO VADOVAS (-Ė)
Veikus, UAB
Veikus, UAB
Veikus, UAB

Veikus, UAB

Darbo pobūdis:

  • Atsakingų asmenų, įmonių informavimas, išsiunčiant raštu, apie statybos darbu eigą. Išsiųstų dokumentų stebėjimas ir koordinavimas bei pristatymas gavėjui iki pilno pasirašymo;
  • Grafikų sudarymas;
  • Rangos sutarčių kontrolė;
  • Parengtų projektų peržiūra ir pastabų teikimas;
  • Atliktų darbų aktų peržiūra – kontrolė, suderinimas;
  • Darbų fronto perdavimo organizavimas;
  • Probleminių klausimų teikimas svarstymui su PSPV ne rečiau kaip kartą per savaitę, darbus įvedant i programą;
  • Tvarkos užtikrinimas objekte;
  • Darbų saugos užtikrinimas objekte;
  • Projektų vykdymo priežiūros kontrolė;
  • Informavimas techninę priežiūra apie pastebėtus nekokybiškai atliekamus darbus;
  • Gautų pastato administratoriaus pastabų iki perdavimo eksploatuoti ištaisymas;
  • Užduočių konkursui perdavimas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis/aukštesnysis techninis - inžinerinis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Saugos darbe reikalavimų, statybos procesų, LR teisės aktų statybos darbų reglamentų išmanymas;
  • Savarankiškumas, puikūs organizaciniai sugebėjimai, iniciatyvumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingumas ir sugebėjimas spręsti susidariusias problemas.

Privalumas:

  • Statybos darbų vadovo kvalifikacijos atestatas.

Mes Jums siūlome:

  • Patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo kompetencijos ir darbo rezultatų;
  • Savarankišką ir įdomų darbą perspektyvioje kompanijoje;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas:

  • Nuo 1500 €/mėn. iki 2500 €/mėn. į rankas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2454.98 - 4132.24

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .

UAB „VEIKUS“ pagrindinė veikla –projektavimo valdymas, statybų valdymas ir NT vystymas.

Bendrovė teikia įvairias paslaugas statybų ir nekilnojamojo turto vystymo srityse, padedant užsakovams įgyvendinti savo viziją, t.y. teikia paslaugas nuo užsakovo poreikius atitinkančios vietos (žemės sklypo, pastato) suradimo, projektavimo ir statybos leidimo gavimo, naujo statinio statybos organizavimo ir įregistravimo nekilnojamojo turto registre, tame tarpe vykdant įvairius užsakovo pavedimus.

Įmonės tinklalapishttp://www.veikus.lt