62
PROJEKTAVIMO PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)
Veikus, UAB
Veikus, UAB
Veikus, UAB

Veikus, UAB

Darbo pobūdis:

  • Probleminių klausimų teikimas svarstymui su vadovu ne rečiau kaip kartą per savaitę, darbus įvedant i programą;
  • Sutarčių susijusių su pareigybinių funkcijų vykdymu derinimas ir rengimas;
  • Servitutai ir kiti darbai susiję su jais;
  • Parengtų sutarčių suderinimas ;
  • Projektavimo sąlygų užsakymo organizavimas;
  • Projektų sukėlimas I DROPBOX;
  • Projektavimo proceso vedimas iki SLD gavimo;
  • PP užduoties parengimas ir suderinimas;
  • Išeitinių duomenų surinkimas ir perdavimas atsakingiems;
  • Pasitarimų organizavimas;
  • Projektuotojų parinkimas;
  • Atliktų darbų aktų peržiūra;
  • Parengtų projektinių sprendinių perdavimas peržiūrai atsakingiems;
  • Formavimo – pertvarkymo projektų rengimo organizavimas ir priežiūra.

Reikalavimai:

  • Aukštasis/aukštesnysis techninis - inžinerinis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Savarankiškumas, puikūs organizaciniai sugebėjimai, iniciatyvumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingumas ir sugebėjimas spręsti susidariusias problemas.

Mes Jums siūlome:

  • Patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo kompetencijos ir darbo rezultatų;
  • Atsakingą, dinamišką ir įdomų darbą perspektyvioje kompanijoje;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas:

  • Nuo 2000 €/mėn. iki 3000 €/mėn. į rankas.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3305.78 - 4958.69

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .

UAB „VEIKUS“ pagrindinė veikla –projektavimo valdymas, statybų valdymas ir NT vystymas.

Bendrovė teikia įvairias paslaugas statybų ir nekilnojamojo turto vystymo srityse, padedant užsakovams įgyvendinti savo viziją, t.y. teikia paslaugas nuo užsakovo poreikius atitinkančios vietos (žemės sklypo, pastato) suradimo, projektavimo ir statybos leidimo gavimo, naujo statinio statybos organizavimo ir įregistravimo nekilnojamojo turto registre, tame tarpe vykdant įvairius užsakovo pavedimus.

Įmonės tinklalapishttp://www.veikus.lt