11
APDAILOS DARBŲ VADOVAS (-Ė)
Veikus, UAB
Veikus, UAB
Veikus, UAB

Veikus, UAB

Darbo pobūdis:

  • Darbų organizavimas vykdomuose statybos objektuose;
  • Atliekamų darbų kokybės ir technologijų laikymosi priežiūra ir kontrolė;
  • Skiriamų resursų tinkamas ir ekonomiškas panaudojimas;
  • Techninės dokumentacijos ruošimas ir tvarkymas;
  • Techninių klausimų sprendimas su vadovu, užsakovais ir projektuotojais.

Reikalavimai:

  • Aukštasis/aukštesnysis techninis - inžinerinis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Saugos darbe reikalavimų, statybos procesų, LR teisės aktų statybos darbų reglamentų išmanymas;
  • Savarankiškumas, puikūs organizaciniai sugebėjimai, iniciatyvumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas B kategorija;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingumas ir sugebėjimas spręsti susidariusias problemas.

Privalumas:

  • Statybos darbų vadovo kvalifikacijos atestatas.

Mes Jums siūlome:

  • Patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo kompetencijos ir darbo rezultatų;
  • Atsakingą, dinamišką ir įdomų darbą perspektyvioje kompanijoje;
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas:

  • Nuo 1200 €/mėn. iki 2000 €/mėn. į rankas.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1927.76 - 3305.78

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
HR .

UAB „VEIKUS“ pagrindinė veikla –projektavimo valdymas, statybų valdymas ir NT vystymas.

Bendrovė teikia įvairias paslaugas statybų ir nekilnojamojo turto vystymo srityse, padedant užsakovams įgyvendinti savo viziją, t.y. teikia paslaugas nuo užsakovo poreikius atitinkančios vietos (žemės sklypo, pastato) suradimo, projektavimo ir statybos leidimo gavimo, naujo statinio statybos organizavimo ir įregistravimo nekilnojamojo turto registre, tame tarpe vykdant įvairius užsakovo pavedimus.

Įmonės tinklalapishttp://www.veikus.lt