8
.NET PROGRAMUOTOJAS (-A)
Noriu personalo sprendimų grupė

Siūlomo darbo pobūdis:

  • Esamų ir naujų IT sprendimų programinis vystymas ir diegimas (.NET platforma : ASP.NET, Windows Forms, .NET Core, WebAPI, REST, Swagger, WSDL);
  • Susijusių informacinių sistemų integracijos ir jų įgyvendinimas kartu su komanda;
  • Sistemų strigimų, veikimo sulėtėjimų, programinio kodo korektiškumo analizė ir kt.

Reikalavimai:

  • Geras OOP principų išmanymas;
  • Ne mažesnė nei 2m. programavimo patirtis .NET C#;
  • Windows Forms arba WPF išmanymas;
  • MS SQL žinios;
  • ORM įrankių supratimas būtų didelis privalumas.

Įmonė siūlo:

  • Augimas kartu su geriausiai el. komerciją valdančiais specialistais, kartu laužant nusistovėjusius rinkoje standartus, keičiančius visą prekybos kategoriją;
  • Darbas su tarptautiniais el. komercijos projektais ir galimybė mokytis iš geriausiųjų;
  • Rūpinimusi klientais ir darbuotojais pagrįsta įmonės kultūra;
  • Įdomus ir dinamiškas darbas pirmaujančioje kompanijoje įgyvendinant naujus projektus;
  • Priklausomai nuo patirties ir kompetencijos, darbo užmokestis (atskaičius mokesčius) 1500-2000 €/mėn.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2450 - 3300

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Kristina R.
+37037320501

Mūsų klientei - sėkmingai dirbančiai ir aktyvią plėtrą vykdančiai prekybinei kompanijai, valdančiai nemažą parduotuvių tinklą (tiek fizinių, tiek ir elektroninių) 7 užsienio šalyse, šiuo metu ieškomas specialistas, kuris nori prisidėti prie didelės apimties skaitmenizavimo (digital) projektų (ERP, centrinės valdymo sistemos, CRM ir kt.) bei profesionalios 17 žmonių IT skyriaus komandos Kaune.

Įmonės tinklalapishttp://www.personalogrupe.lt