24
PayRay Bank, UAB
Jaunesnysis vadybininkas (-ė)

UAB „PayRay Bank“ - greitai augantis, gerai kapitalizuotas B2B neobankas, veikiantis Lietuvoje ir Latvijoje bei turintis planus artimoje ateityje plėstis kitose Europos šalyse.
Mes siūlome greitus ir lanksčius finansavimo sprendimus verslui ir šiuo metu ieškome Jaunesniojo vadybininko.

Darbo pobūdis:

  • padėti pardavimo darbuotojams ruošti dokumentus;
  • aktyviai dalyvauti ,,pažink klientą” procese;
  • tvarkyti banko klientų informaciją;
  • atlikti įvairius administravimo darbus.

Reikalavimai:

  • ekonomikos, verslo vadybos, finansų, bankininkystės išsilavinimas (gali būti ir baigiamųjų kursų studentas);
  • geros anglų kalbos žinios;
  • noras mokytis ir tobulėti;
  • gebėjimas bendradarbiauti ir dirbti komandoje;
  • kruopštumas, atsakingumas.

Mes siūlome:

  • darbą inovatyvioje sparčiai augančioje organizacijoje;
  • augimo ir tobulėjimo galimybes profesionalioje komandoje;
  • 1000 eur atlyginimą, atskaičius mokesčius.

Kontaktinis asmuo Nerijus Andrijauskas, Pardavimų vadovas.

Norėdami kandidatuoti paspauskite žemiau esantį mygtuką „Siųsti savo CV“ ir atsiųskite savo gyvenimo aprašymą.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1576.26

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Nerijus Andrijauskas