9
IT architektas Skaitmeninės plėtros centro grupėje
Litgrid, AB
Litgrid, AB
Litgrid, AB

Litgrid, AB

Darbo pobūdis:

Savo darbe vadovaujamės šiomis vertybėmis: profesionalumas, bendradarbiavimas, pažanga.
Šiuo metu prie Skaitmeninės plėtros centro komandos kviečiame prisijungti: IT ARCHITEKTĄ (-Ę).

  • pokyčių informacinių technologijų sistemose valdymas;
  • informacinių technologijų architektūros vieningų projektavimo principų užtikrinimas;
  • kokybinių reikalavimų kuriamoms sistemoms nustatymas ir kontrolė;
  • techninių užduočių programinės įrangos kūrimui, modifikavimui atlikti ruošimas;
  • techninių užduočių įgyvendinimo planavimas, priežiūra ir kontrolė;
  • dalyvavimas informacinių sistemų, jų komponentų testavimuose ir įdiegimuose;
  • techninės dokumentacijos rengimas;
  • tarpsisteminių duomenų mainų poreikio analizė ir integracinių sprendimų projektavimas;
  • aktyvus darbas su išorinėmis ir vidinėmis IT komandomis – užduočių formavimas;
  • informacinių technologijų projektų diegimo koordinavimas;
  • nuolatinė naujų technologijų ir platformų analizė, testavimas ir pasiūlymų teikimas.

Reikalavimai:

  • aukštasis universitetinis išsilavinimas;
  • ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis sudėtingų IT sistemų srityje (sistemų architekto ar analitiko pozicijose);
  • orientacija į rezultatus ir „hands-on“ požiūris;
  • patirtis kompleksiniuose, IT integraciniuose projektuose;
  • sistemų integravimo sprendimų išmanymas;
  • veiklos procesų modeliavimo įgūdžiai (BPMN, UML);
  • planavimo bei užduočių skirstymo įgūdžiai;
  • gebėjimas suprasti ir suprantamai perteikti informaciją technine ir netechnine kalba;
  • analitinis mąstymas, gebėjimas sisteminti, atsakingumas, iniciatyvumas, gebėjimas priimti sprendimus;
  • nepriekaištinga asmeninė ir dalykinė reputacija;
  • anglų kalbos mokėjimas (B2).

    Privalumai:
  • patirtis projektų įgyvendinimo ar vadovavimo srityse;
  • elektros energetikos sistemos veikimo principų išmanymas.

Įmonė siūlo

  • galimybes prisidėti prie įmonės veiklos gerinimo kuriant bei diegiant naujoves strateginę reikšmę Lietuvai turinčioje įmonėje;
  • iššūkius, tobulėjimą ir profesinį augimą;
  • platų ir įdomų atsakomybių lauką - nuo funkcinių užduočių iki kūrybinių idėjų ir pokyčių inicijavimo;
  • puikias darbo sąlygas bei lankstų darbo grafiką;
  • sveikatos draudimas ir kitos papildomos naudos;
  • darbo užmokestį nuo 3500 EUR iki 4300 EUR (su mokesčiais), kintamą atlygio dalį iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės/individualių tikslų pasiekimo.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3500 - 4300

Papildoma informacija: + kintamą atlygio dalį iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės/individualių tikslų pasiekimo.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas
Kontaktinis asmuo
Veronika Jankauskienė
861879240

Esame bendrovė, kuri patikimai perduoda elektros energiją, kuria vertę visuomenei.  Mes – šalies energetinio savarankiškumo kūrėjai, o per artimiausius šešerius metus planuojame įgyvendinti daugelį metų tik iššūkiu buvusį tikslą – sinchronizuotis su Kontinentinės Europos tinklais.

Keliame sau ir kitiems ambicingus tikslus – tapti pažangiausiu elektros sistemos operatoriumi Europoje.

Kiekvienas mūsų darbuotojas prisideda prie bendro rezultato ir įmonės kultūros, puoselėdamas „Litgrid“ vertybes ‒ atsakomybę, profesionalumą, pažangą.

Prisijunk prie mūsų!

Įmonės tinklalapishttp://litgrid.eu

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

IT inžinierius (HELP DESK konsultantas)
EPS LT, UAB
Vilnius
€ 1391 – 1800
Galioja iki: 2024.05.23
IT business analyst
CGI Lithuania, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4200
Galioja iki: 2024.05.12
Summer Internship 2024 in Fund Accounting
Alter Domus Lithuania, UAB
Vilnius
€ 1000 – 1000
Galioja iki: 2024.05.10
Verslo aplinkos vertinimo ekspertas (-ė)
Inovacijų agentūra, VšĮ
Vilnius
€ 2900 – 3200
Galioja iki: 2024.05.03
Biuro administratorė (-ius)
EKSMA Optics, UAB