29
Nordstreet, UAB
AML/KYC procesų jaunesnysis specialistas

Specialisto atsakomybės

• Investuotojų onboardinimo stebėjimas ir reakcija į sistemos įspėjimus (EU ir ne tik);
• KYC/AML procesų administravimas bei jų atitikimo teisės aktams priežiūra;
• Investuotojų, skolininkų ir jų finansinių srautų monitoringas (ODD/EDD);
• Klientų ir sandorių stebėjimas analizuojant įspėjimus sugeneruotus skirtingose sistemose;
• Virtualių investavimo sąskaitų administravimas;
• Mokėjimo operacijų stebėjimas ir su mokėjimais susijusių klausimų sprendimas;
• Ataskaitų ruošimas Lietuvos bankui.

Reikalavimai pozicijai

• Analogiška patirtis yra privalumas tačiau nėra būtinybė;
• Puikios anglų kalbų žinios, kitų kalbų žinios privalumas;
• Kruopštumas ir atsakingumas;
• Gebėjimas dirbti komandoje bei prisitaikyti prie nuolat kintančios aplinkos.

Mes siūlome

• Plačias tobulėjimo ir karjeros galimybes, tai startinė tačiau atsakinga pozicija naujai vystomame versle, suteikianti galimybę prisidėti kuriant įmonės veiklos sistemą;
• Galimybę vystyti naujus produktus;
• Lankstų darbo grafiką;
• Darbą jauname ir dinamiškame kolektyve.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2000

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Linas .

NORDSTREET – tai sutelktinio finansavimo platforma. Sutelktinis finansavimas (angl. crowdfunding) – tai pinigų investavimo ir lėšų rinkimo modelis, kuomet investicijas skiria daug pavienių žmonių.
NORDSTREET sutelktinio finansavimo platformoje finansuojamos įvairios verslo paskolos įkeičiant turimą NT. Tai alternatyvus būdas gauti paskolas smulkiam bei vidutiniam verslui, taip pat galimas turimų paskolų refinansavimas ar paskola verslo pradžiai.
UAB Nordstreet veikla yra įtraukta į Lietuvos banko administruojamą "Viešąjį sutelktinio finansavimo platformų operatorių sąrašą“.

Įmonės tinklalapishttps://nordstreet.com/