16
Linėja transport, UAB
PUSPRIEKABIŲ NUOMOS VADYBININKAS

Darbo pobūdis

  • Puspriekabių nuomos paslaugų pardavimas
  • Nuomojamų puspriekabių parko priežiūros organizavimas
  • Atsarginių detalių užsakymai
  • Sutarčių ir kitų reikalingų dokumentų ruošimas
  • Pardavimų strategijos įgyvendinimas
  • Rezultatų analizė

Reikalavimai

  • Paslaugų bei produktų pardavimo patirtis (privalumas patirtis transporto srityje)
  • Vairuotojo pažymėjimas B kategorija (CE kategorija būtų privalumas)
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office)
  • Rusų kalbos žinios
  • Kitų kalbų mokėjimas būtų privalumas
  • Gebėjimas greitai ir savarankiškai priimti sprendimus
  • Pardavimo procesų bei technikos išmanymas

Mes Jums siūlome

  • Įdomų ir energingą darbą sparčiai augančioje logistikos paslaugų kompanijoje
  • Puikias darbo sąlygas
  • Atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų
  • Karjeros galimybes
  • Galimybę dirbti su vienais geriausių specialistų savo srityje
  • Kolegą - mokytoją, kuris padės įsisavinti visą su darbu susijusią informaciją
  • Visas socialines garantijas
  • Jeigu siekiate tobulėti, turite daug idėjų, vidinės motyvacijos ir norite įdomaus profesinio gyvenimo su iššūkiais - UAB "Linėja transport" komandai Jūsų reikia! Prisijunkite!

Papildoma informacija

  • Darbo vieta - Didžioji g. 38, Kėdainiai
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1605 - 3365

Papildoma informacija: 1000 - 2000 Eur atskaičius mokesčius

Vietovė

    Kėdainiai, Kauno apskritis, Lietuva
    Didžioji g. 38

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Gediminas Norkus
+37067573191

Įmonės tinklalapishttp://www.lineja.com