KVALIFIKUOTAS MONTUOTOJAS
Siteks, UAB

KVALIFIKUOTAS MONTUOTOJASSiteks, UAB

SITEKS - balkonų stiklinimo sprendimų lyderė Lietuvoje, įkurta 2005 metais. Įmonės specializacija - įvairių balkonų stiklinimo konstrukcijų projektavimas, gamyba ir montavimas. Pagrindinis mūsų siekis - užtikrinti aukščiausią produkcijos ir paslaugų kokybę. Bendradarbiaudami tiek su individualiu klientu, tiek su didžiosiomis statybos bendrovėmis, tikime, jog savo paslaugomis prisidedame prie gyvenimo kokybės kėlimo kiekvienuose namuose.

Darbo pobūdis:

• Aliuminio-stiklo konstrukcijų montavimas

Reikalavimai kandidatui:

• Panašaus darbo patirtis
• Savarankiškumas, sąžiningumas

Mes jums siūlome:

• Fiksuotą darbo užmokestį ir priedus priklausančius nuo rezultatų
• Laiku mokamą darbo užmokestį
• Socialines garantijas

Atlyginimas nuo 2000 iki 3000 eurų (bruto)

SERVISO INŽINIERIUS
ASELA, UAB
Vilnius
€ 2100 – 2600
Galiojimo pabaiga: 2021.10.23
Darbų planuotojas (-a)
Avesco Lithuania, UAB
Vilnius
€ 2100 – 2300
INŽINIERIUS (-Ė) / TECHNINĖS PRIEŽIŪROS INŽINIERIUS (-Ė)
Motivate LT, UAB
Vilnius
€ 1500 – 2000
Galiojimo pabaiga: 2021.11.08