39
Vystyk, UAB
PADAVĖJAS (-A) darbas vakarais ir savaitgaliais
Vystyk, UAB
Vystyk, UAB

Vystyk, UAB

PADAVĖJAS (-A)

UAB „Vystyk“

"Element" stilingas restoranas Vilniaus Naujamiestyje viešbutyje "Corner Hotel". Modernus ir šiuolaikiškas ekonominės klasės viešbutis “Corner Hotel” yra įsikūręs Vilniaus miesto centre, netoli nuo istorinio Vilniaus miesto senamiesčio. Susisiekimas viešuoju transportu ypač patogus - autobusų stotelės vos už kelių minučių kelio pėsčiomis.

Papildoma informacija

Darbo pobūdis

  • Darbas restorane vakarienių metu / savatgaliais per pusryčius arba visą dieną
  • Greitas, paslaugus ir sklandus svečių aptarnavimas
  • Darbas slenkančiu grafiku, galimybė derinti su studijomis
  • Klientų konsultavimas produkcijos klausimais: nuo produkcijos užsakymo iki pristatymo klientui

Reikalavimai

  • Geras anglų kalbos žinojimas (rusų k. privalumas)
  • Dėmesys klientui
  • Stipri motyvacija darbui, noras dirbti ir užsidirbti
  • Greita orientacija, savarankiškumas ir iniciatyvumas
  • Darbo patirtis būtų privalumas
  • Sveikatos, higienos ir sanitarijos normų žinojimas

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas
  • Konkurencingą darbo užmokestį
  • Socialinių garantijų užtikrinimą
  • Tobulėjimo galimybes
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 850 - 950

Papildoma informacija: Darbo užmokestis 580-650 eurų į rankas. Galima dirbti 0,5 etato

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    T. Ševčenkos g. 16

Laikas

  • Darbas po paskaitų
  • Visa darbo diena
  • Ne visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Gitana Masiliauskienė
868647797

Įmonės tinklalapishttp://cornerhotel.lt