29
Vystyk, UAB
VIRĖJA (-AS)
Vystyk, UAB
Vystyk, UAB

Vystyk, UAB

Restoranas „Element“

"Element" stilingas restoranas Vilniaus Naujamiestyje viešbutyje "Corner Hotel". Modernus ir šiuolaikiškas ekonominės klasės viešbutis “Corner Hotel” yra įsikūręs Vilniaus miesto centre, netoli nuo istorinio Vilniaus miesto senamiesčio. Susisiekimas viešuoju transportu ypač patogus - autobusų stotelės vos už kelių minučių kelio pėsčiomis.

Papildoma informacija

Darbo pobūdis

  • Darbas slenkančiu grafiku;
  • Pusryčių, pietų ar vakarienės patiekalų gaminimas pagal technologinį procesą;
  • Gaminamų patiekalų kokybės užtikrinimas;
  • Higienos normų praktinis pritaikymas.

Reikalavimai

  • Turėti žinių bei darbo patirties restorane;
  • Žaliavų apdirbimo ir teisingų maisto produktų paruošimo, technologijų, jų laikymo bei sandėliavimo sąlygų žinojimas;
  • Rimtas požiūris į darbą, pareigingumas;
  • Noras tobulėti;
  • Gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas
  • Konkurencingą darbo užmokestį
  • Socialinių garantijų užtikrinimą
  • Tobulėjimo galimybes
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1050 - 1250

Papildoma informacija: Darbo užmokestis apie 800-900 į rankas, atlyginimas priklauso nuo kvalifikacijos - derybų klausimas

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    T. Ševčenkos g. 16

Laikas

  • Visa darbo diena, pamainomis
Kontaktinis asmuo
Gitana Masiliauskienė
868647797

Įmonės tinklalapishttp://cornerhotel.lt