Žalų administravimo specialistas
Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialas

ŽALŲ ADMINISTRAVIMO SPECIALISTAS

Šiuo metu prie savo komandos kviečiame prisijungti Žalų administravimo specialistą.

Darbo pobūdis:

• Sveikatos draudimų žalų administravimas;
• Bendravimas su partneriais: medicininėmis įstaigomis, odontologijos klinikomis, sporto klubais, SPA centrais, vaistinėmis;
• Klientų konsultavimas klausimais, susijusiais su sveikatos draudimu.

Reikalavimai:

• Aukštasis išsilavinimas;
• Geri bendravimo ir darbo komandoje įgūdžiai;
• Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai ("MS Office");
• Sugebėjimas bendrauti anglų kalba;
• Atsakingumas, iniciatyvumas;
• Neuniversitetinis medicininis išsilavinimas, patirtis medicinos srityje (privalumas).

Mes siūlome:

• Puikias darbo sąlygas sparčiai augančioje tarptautinėje kompanijoje;
• Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą jaunoje komandoje;
• Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
• Motyvacinį paketą;
• Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį.

Garantuojame visų besikreipusiųjų asmens duomenų konfidencialumą. Kandidatuodami Jūs sutinkate pateikti savo asmens duomenis bendrovei, kurie bus tvarkomi atrankos vykdymo tikslu. Daugiau informacijos apie duomenų tvarkymą ieškokite mūsų Privatumo politikoje: https://www.compensalife.eu/pdf/LT/other/privacypolicy.pdf
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Mokėjimų specialistas (-ė) (kortelinės sistemos)
Personalo valdymo inovacijos, UAB
Vilnius
€ 2500 – 4500
Galiojimo pabaiga: 2021.12.12
KONTAKTŲ CENTRO VADYBININKAS (-Ė)
Amston klientas
Kaunas
€ 1050 – 1580
Galiojimo pabaiga: 2021.12.16
Klientų aptarnavimo ekspertas (Terminuota darbo sutartis iki 2021.12.31)
Omniva LT, UAB
Kaunas
€ 1015
Galiojimo pabaiga: 2021.12.10