85
Compensa Life Vienna Insurance Group SE Lietuvos filialas
Žalų administravimo specialistas

ŽALŲ ADMINISTRAVIMO SPECIALISTAS

Šiuo metu prie savo komandos kviečiame prisijungti Žalų administravimo specialistą.

Darbo pobūdis:

• Sveikatos draudimų žalų administravimas;
• Bendravimas su partneriais: medicininėmis įstaigomis, odontologijos klinikomis, sporto klubais, SPA centrais, vaistinėmis;
• Klientų konsultavimas klausimais, susijusiais su sveikatos draudimu.

Reikalavimai:

• Aukštasis išsilavinimas;
• Geri bendravimo ir darbo komandoje įgūdžiai;
• Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai ("MS Office");
• Sugebėjimas bendrauti anglų kalba;
• Atsakingumas, iniciatyvumas;
• Neuniversitetinis medicininis išsilavinimas, patirtis medicinos srityje (privalumas).

Mes siūlome:

• Puikias darbo sąlygas sparčiai augančioje tarptautinėje kompanijoje;
• Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą jaunoje komandoje;
• Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
• Motyvacinį paketą;
• Kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį.

Garantuojame visų besikreipusiųjų asmens duomenų konfidencialumą. Kandidatuodami Jūs sutinkate pateikti savo asmens duomenis bendrovei, kurie bus tvarkomi atrankos vykdymo tikslu. Daugiau informacijos apie duomenų tvarkymą ieškokite mūsų Privatumo politikoje: https://www.compensalife.eu/pdf/LT/other/privacypolicy.pdf
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400 - 1500

Papildoma informacija: Sveikatos draudimas

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Ukmergės g. 280, Vilnius
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Tautvilė Tunaitienė
+37064597566

"Compensa Life Vienna Insurance Group SE" tai gyvybės draudimo įmonė, dirbanti Pabaltijyje nuo 1993 metų bei priklausanti Austrijos draudimo grupei "Vienna Insurance Group". Baltijos šalyse “Compensa Life Vienna Insurance Group SE” veikia nuo 1993-iųjų, o nuo 2001 m. bendrovės filialas veiklą vykdo ir Lietuvoje. Daugiau informacijos www.compensalife.lt

Įmonės tinklalapishttp://www.compensalife.lt