Vadybininkas (-ė)
A3 Baltic, UAB

Vadybininkas (-ė) A3 Baltic, UAB

Darbo pobūdis:

  • Klientų aptarnavimas;
  • Klientų poreikių analizė, pardavimai;
  • Naujų klientų paieška;
  • Techninis prekių atpažinimas ir parinkimas.

Reikalavimai:

  • Puikūs darbo įgūdžiai LinkedIn sistemoje, klientų paieška.
  • Automobilių ir jų detalių sandaros bei kitos techninės žinios;
  • Puikūs bendravimo bei derybų įgūdžiai, užsibrėžtų tikslų siekimas;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai bei komandoje;
  • Vairuotojo pažymėjimas, B kategorija;
  • Aktyvių pardavimų patirtis krovininių bei lengvųjų automobilių dalių srityje būtų pageidaujama;
  • Patirtis su kompiuterinėmis automobilių detalių atpažinimo programomis būtų pageidaujama;
  • Anglų ir rusų kalbos pagrindai, techninių terminų žinojimas būtų privalumas.

Mes jums siūlome:

  • Įdomų, atsakingą darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Priedus už pasiektus komandinius rezultatus;
  • Geras darbo sąlygas savo srities specialistų komandoje;
  • Visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą.

PIRKIMŲ VADYBININKAS (-Ė)
StrongPoint, UAB
Kaunas
€ 1550 – 2100
Galiojimo pabaiga: 2021.12.03
Customer Support
Zaptain
Vilnius
€ 1900 – 2000
Galiojimo pabaiga: 2021.12.02
PARDAVIMŲ KOMANDOS VADOVAS (-Ė)
Emplonet, UAB
Vilnius
€ 2975 – 3305