Plovėjas (-a) -darbininkas (-ė) UAB "Vičiūnai ir partneriai"
Vičiūnų grupė

Plovėjas (-a) -darbininkas (-ė) UAB "Vičiūnai ir partneriai"Vičiūnų grupė

Darbo pobūdis

Žuvies perdirbimo įmonės gamybinių patalpų, inventoriaus ir įrengimų valymas, plovimas ir dezinfekavimas.
Naudojama plovimui skirta chemija.
Svarbiausia užduotis prižiūrėti esamą tvarką, švarą gamybos cecho patalpose.
Pamaininis darbo grafikas: 2 darbo naktys (19-7 val.), 2 poilsio dienos.

Mes jums siūlome

Nemokamą transportą į/iš darbo Platelių, Alsėdžių, Gargždų, Vėžaičių, Kulių, Vieštovėnų, Mažeikių, Sedos, Skuodo, Salantų, Šateikių, Telšių, Keturakių, Žlibinų, Varnių, Tverų, Rietavo, Šilalės, Kvėdarnos, Kretingos, Kartenos, Narvaišių ir aplinkinių vietovių (susidarius grupei žmonių bus organizuojami ir nauji maršrutai).
Nemokamą maitinimą pamainos metu.
Patogų slenkantį darbo grafiką.
Kiekvieną darbuotoją apmokome.

Reikalavimai

Darbštumas, atsakingumas, kruopštumas.

Plovėjas (-a) -darbininkas (-ė)
Plungė
€ 529
Galiojimo pabaiga: 2021.10.03
Metalo konstrukcijų dažytojas
Nordec, UAB
Gargždai
€ 1500 – 2000
Galiojimo pabaiga: 2021.10.15
GAMYBOS DARBUOTOJAI TAIKOS PR.
BIURO
Kaunas
€ 1400 – 1400