43
Nacionalinis mokymų centras, VŠĮ
VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ ADMINISTRATORIUS (-Ė), PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Darbo pobūdis:

  • Darbas su CVP IS sistema, konkurso dokumentų rengimas, eigos administravimas, projektų įgyvendinimas.
  • Reikiamų pažymų ir garantijų užsakymas, konkursų dokumentų komplektavimas ir pateikimas.
  • Ekspertų ir/arba partnerių paieška.
  • Viešųjų pirkimų sutarčių įgyvendinimo administracinė priežiūra.
  • Pagalba įmonės vadovui ir darbuotojams.
  • Kitų asistavimo / organizacinio pobūdžio darbų organizavimas ir vykdymas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (teisės srityje būtų privalumas);
  • Puikus lietuvių kalbos gramatikos ir raštvedybos taisyklių žinojimas ir taikymas, dėmesio skyrimas detalėms, reikiamų terminų laikymasis;
  • Teisės aktų išmanymas viešųjų pirkimų ir su tuo susijusiose srityse, taip pat teisės aktų, reglamentuojančių dokumentų tvarkymą, rengimą ir įforminimą;
  • Mokėjimas sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;
  • Atsakingumas, pareigingumas, darbštumas, pozityvumas, aktyvumas, komunikabilumas, gebėjimas dirbti komandoje;
  • Sėkminga viešųjų pirkimų administravimo darbo patirtis (ne mažesnė kaip 1 metai).

Mes jums siūlome:

  • Įdomų ir atsakingą darbą;
  • Geras darbo sąlygas ir nedidelį, bet pastovų ir draugišką kolektyvą;
  • Visas reikiamas priemones darbui atlikti, galimybė dirbti nuotoliniu būdu.

Atlyginimas:

  • Nuo 1000 iki 1200 eur į rankas;
  • Priklausomai nuo patirties ir kvalifikacijos.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1576.26 - 1927.76

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas
Kontaktinis asmuo
Vilė .

Įmonės tinklalapishttp://www.nmcentras.lt