ADMINISTRATORIUS (-Ė) 
ADMINISTRATORIUS (-Ė) 
GymPlius, UAB
ADMINISTRATORIUS (-Ė) 

ADMINISTRATORIUS (-Ė) GymPlius, UAB

Papildoma informacija

Esame ypač sparčiai auganti kompanija, šiais metais planuojanti tapti didžiausiu sporto klubų tinklu Lietuvoje. Šiuo metu į savo draugišką komandą ieškome naujo kolegos Vilniuje – Administratoriaus (-ės).

Ši pozicija Tau labiausiai tiks, jeigu:

 • nebūtinai turi darbo patirties, bet jau planuoji savo karjeros startą ir nori save išbandyti įvairiose srityse: dokumentų administravime, klientų aptarnavime, biuro/padalinio organizavime, bendravime su tiekėjais, dirbant su verslo valdymo programa ir pan.;
 • esi komunikabili asmenybė ir tau patinka bendrauti su žmonėmis;
 • sieki įgauti naujų įgūdžių ir praplėsti jau turimus.

Tavo būsimas darbas:

 • Tavo darbo vieta bus sporto klube, kur pasitiksi klientus bei bendrausi su jais įvairiais klausimais (naujų narysčių įsigijimas, akcijos, narystės nutraukimas, sąskaitų apmokėjimas, narystės stabdymas, narystės perkėlimas į kitą padalinį ir pan.) telefonu, el. paštu, online chat, FB.
 • Taip pat būsi atsakingas už sporto klube esančią tvarką, sąskaitų faktūrų išrašymą, parduodamų prekių likučių priežiūrą ir užsakymą (spynelių ir soliariumų kremų), kanceliarijos ir higienos priemonių užsakymą ir pan.

Tavo artimiausi kolegos:

 • Vadovė Deimantė išmokys Tave daug naujų dalykų ir labiausiai prisidės prie Tavo augimo įmonėje, o apie vadovę dabartiniai darbuotojai atsiliepia taip: „Deimantė labai maloniai bendrauja, pastebi gerai atliktą darbą ir pagiria, pasitiki ir suteikia daug laisvės.” „Taip pat skatina kreiptis, kai iškyla problemos ar netgi klaidos”
 • Administratoriai komentuoja: „Visi labai gerai sutariam, kolektyvas yra labai šiltas, vyrauja draugiškas bendravimas, o kolegos visada padeda, kai reikia pagalbos.” „Taip pat bendraujame ne vien darbiniais klausimais, susitinkame ir po darbo”.

Tau siūlome:

 • Atlygį 570-670eur/mėn į rankas;
 • Nemokamą „Būk sveikas ir stiprus” narystę – sportą bet kuriame Gym+ klube;
 • Karjeros galimybes: Gym+ yra sparčiai besiplečianti įmonė, todėl ateityje bus reikalingi darbuotojai kitose pozicijose;
 • Šiltą ir draugišką organizacinę kultūrą. Administratorės Kamilės komentaras: „Jaučiuosi šiame sporto klube kaip namie, tiek sportuodama, tiek dirbdama”.

Siųsk CV su nuoroda „Administratorius (-ė)“.

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitus atrankos etapus.

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

AUDITORIAUS ASISTENTAS (-Ė)
Moore Mackonis, UAB
Vilnius
€ 1200 – 1800
Galiojimo pabaiga: 2021.10.29
Tarptautinių pardavimų vadybininkas (-ė)
Yukon Advanced Optics Worldwide, UAB
Vilnius
€ 1700 – 2200
Galiojimo pabaiga: 2021.11.04
Etatinė biuro administratorė (-ius)
Alumnus, UAB
Vilnius
€ 1320 – 1400
Galiojimo pabaiga: 2021.11.05