40
Daiteka, UAB
PARDAVIMŲ VADYBININKO (-ĖS)

Daugiau nei 8 metus sėkmingai dirbanti įmonė UAB „Daiteka“ savo plėtrai darbui Kaune ieško aktyvaus PARDAVIMŲ VADYBININKO.

Darbo pobūdis:

  • Aktyvus gamybinių įrenginių detalių pardavimas, tokių kaip elektros varikliai, moto reduktoriai, konvejerių komponentai bei konstrukcinio aliuminio profiliai.
  • Ryšių su esamais klientais palaikymas.
  • Naujų klientų paieška Lietuvoje.
  • Klientų poreikių išsiaiškinimas ir juos atitinkančių sprendimų teikimas.
  • Klientų konsultavimas teikiamų paslaugų klausimais.
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas.
  • Susitikimų su klientais organizavimas.
  • Patirtis panašioje srityje būtų privalumas.
  • Privalumas elektros / mechanikos inžinerijos išsilavinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis /Aukštesnysis išsilavinimas;
  • Gebėjimas užmegzti dalykinius santykius ir juos išlaikyti;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Komunikabilumas;
  • Puikūs darbo laiko planavimo įgūdžiai;
  • Atsakingumas, atidumas, iniciatyvumas, savarankiškumas;
  • Atkaklumas siekiant rezultatų, noras tobulėti;
  • Būtinas B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Darbo užmokestis:

  • Bazinis atlyginimas - sutartinis;
  • Priedas prie bazinio atlyginimo priklausomai nuo darbo rezultato;
  • Darbinis automobilis su galimybe vykti į namus;
  • Motyvacinė sistema.

Mes jums siūlome:

  • Bazinį atlyginimą ir priedus prie jo, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Motyvacinę sistemą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Automobilį, kompiuterį ir telefoną darbui;
  • Darbui sunaudoto kuro kompensavimą;
  • Įdomų ir perspektyvų darbą jauname kolektyve.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1600 - 3400

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Veiverių g 51B, Aleksotas, LT-46336, Kaunas.

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Dainius Petraitis
8 645 79327

Įmonės tinklalapishttp://www.daiteka.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Digital Media Specialist
Adform
Vilnius
€ 1600
Galioja iki: 2024.04.27
Machine Learning Engineer (Python)
Zenitechas, UAB
Vilnius
€ 32
Galioja iki: 2024.05.02
Office space manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2800 – 3550
Galioja iki: 2024.05.05
IT business analyst
CGI Lithuania, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4200
Galioja iki: 2024.05.12