Inžinierius - technologas (-ė)
Elektrėnų energetikos remontas, UAB

Inžinierius - technologas (-ė)Elektrėnų energetikos remontas, UAB

Darbo pobūdis:

  • Vykdomų objektų techninės dokumentacijos (projektinės, statybos žurnalų) ruošimas, pildymas ir sisteminimas objekte;
  • Brėžinių, schemų braižymas ir koregavimas AutoCAD programa;
  • Bendravimas su užsakovais ir vykdytojais;
  • Darbo vieta - vykdomame objekte arba centriniame ofise.

Reikalavimai:

  • Gali būti paskutinių kursų studentas (mechanikos inžinerijos, šiluminės energetikos pakraipos) su galimybe vykti į komandiruotes;
  • Patirtis ruošiant statybos objektų techninę dokumentaciją;
  • Geri darbo MS Office programomis įgūdžiai;
  • Atsakingumas ir kruopštumas.

Mes Jums siūlome:

  • Geras darbo sąlygas;
  • Priedus prie darbo užmokesčio už gerus darbo rezultatus;
  • Draugišką kolektyvą, įmonės išvykas ir renginius.

Atlyginimas:

  • 1000-1300 €/mėn. į rankas.

INŽINIERIUS TECHNOLOGAS
Hydro Extrusion Lithuania, UAB
Kaunas
€ 1600 – 2000
Galiojimo pabaiga: 2021.10.27
Pardavimų projektų vadybininkas (-ė) (B2B)
NEFELĖ, UAB
Vilnius
€ 1900
Galiojimo pabaiga: 2021.10.19
Client Service Manager in Cash Management at SEB in Vilnius
SEB Global Services
Vilnius

Galiojimo pabaiga: 2021.11.16