76
Projektų vadovas (-ė)
Elektrėnų energetikos remontas, UAB

Darbo pobūdis:

  • Objekto komandos darbų planavimas;
  • Darbų ir užduočių paskirstymas pagal kiekvieno komandos nario kompetencijas;
  • Projekto darbų planavimas ir organizavimas objekte;
  • Projekto biudžeto valdymas;
  • Pinigų srautų planavimas ir vykdymas;
  • Atliekamų darbų kokybės užtikrinimas;
  • Įmonės atstovavimas gamybiniuose susirinkimuose bei techninių klausimų derinimas su užsakovais ir kitais projekto dalyviais;
  • Įrangos ir medžiagų tiekimo į objektą planavimas;
  • Atliktų darbų aktavimai, projekto dokumentacijos rengimo kontrolė;
  • Darbų saugos reikalavimų koordinavimas objekte.

Reikalavimai:

  • Profesinė patirtis projektų valdymo srityje (pramonė ir energetika; pramoninė statyba);
  • Geri techninių brėžinių bei dokumentacijos skaitymo ir supratimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas adekvačiai reaguoti ir operatyviai spręsti iškilusias problemas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Aukštasis inžinerinis universitetinis išsilavinimas;
  • Kvalifikacijos atestatas būtų privalumas;
  • Gebėjimas bendrauti anglų ir/ar rusų kalbomis;
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių energetikos objektų projektavimą, statybą, priežiūrą, išmanymas;
  • Geri analitinio mąstymo, planavimo, komunikavimo įgūdžiai.

Mes Jums siūlome:

  • Atlyginimą "į rankas" nuo 2000 eurų...;
  • Atsakingą ir savarankišką darbą energetikos objektuose;
  • Būti energingos komandos dalimi, bei prisidėti prie ilgalaikės ir stabilios įmonės sėkmės;
  • Profesinio tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes;
  • Aprūpinimą visomis reikalingomis darbo priemonėmis.

Atlyginimas:

  • 2000 €/mėn. į rankas;
  • Motyvaciniai priedai nuo pasiektų projekto įgyvendinimo rezultatų.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 3305.78

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Sonata Bujauskaitė

„Elektrėnų energetikos remontas“ veikia nuo 2008 metų. Energetikos, pramonės, montavimo ir statybų įmonėms teikiame įrangos montavimo, defektavimo, remonto, diagnostikos ir balansavimo paslaugas, klojame inžinerinius tinklus. Per dešimt metų esame įgyvendinę daugiau kaip 200 projektų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Švedijoje.
Mūsų stiprybė – mūsų komanda. Daugiau kaip 300 rankų pasiruošusios kasdien padėti energetikos, pramonės įmonėms bei statybų rangovams montuojant, remontuojant ir eksploatuojant katilinių ir elektrinių įrangą, metalo konstrukcijas ir inžinerinius tinklus.

Įmonės tinklalapishttp://www.eer.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

Digital Media Specialist
Adform
Vilnius
€ 1600
Galioja iki: 2024.04.27
Machine Learning Engineer (Python)
Zenitechas, UAB
Vilnius
€ 32
Galioja iki: 2024.05.02
Office space manager
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 2800 – 3550
Galioja iki: 2024.05.05
IT business analyst
CGI Lithuania, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4200
Galioja iki: 2024.05.12
Senior Team Lead, Programmatic Consultancy
Adform
Vilnius