Projektų vadovas (-ė)
Elektrėnų energetikos remontas, UAB

Darbo pobūdis:

  • Objekto komandos darbų planavimas;
  • Darbų ir užduočių paskirstymas pagal kiekvieno komandos nario kompetencijas;
  • Projekto darbų planavimas ir organizavimas objekte;
  • Projekto biudžeto valdymas;
  • Pinigų srautų planavimas ir vykdymas;
  • Atliekamų darbų kokybės užtikrinimas;
  • Įmonės atstovavimas gamybiniuose susirinkimuose bei techninių klausimų derinimas su užsakovais ir kitais projekto dalyviais;
  • Įrangos ir medžiagų tiekimo į objektą planavimas;
  • Atliktų darbų aktavimai, projekto dokumentacijos rengimo kontrolė;
  • Darbų saugos reikalavimų koordinavimas objekte.

Reikalavimai:

  • Profesinė patirtis projektų valdymo srityje (pramonė ir energetika; pramoninė statyba);
  • Geri techninių brėžinių bei dokumentacijos skaitymo ir supratimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas adekvačiai reaguoti ir operatyviai spręsti iškilusias problemas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Aukštasis inžinerinis universitetinis išsilavinimas;
  • Kvalifikacijos atestatas būtų privalumas;
  • Gebėjimas bendrauti anglų ir/ar rusų kalbomis;
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių energetikos objektų projektavimą, statybą, priežiūrą, išmanymas;
  • Geri analitinio mąstymo, planavimo, komunikavimo įgūdžiai.

Mes Jums siūlome:

  • Atlyginimą "į rankas" nuo 2000 eurų...;
  • Atsakingą ir savarankišką darbą energetikos objektuose;
  • Būti energingos komandos dalimi, bei prisidėti prie ilgalaikės ir stabilios įmonės sėkmės;
  • Profesinio tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes;
  • Aprūpinimą visomis reikalingomis darbo priemonėmis.

Atlyginimas:

  • 2000 €/mėn. į rankas;
  • Motyvaciniai priedai nuo pasiektų projekto įgyvendinimo rezultatų.

Pardavimų vadovas(-ė)
MPS Baltic, UAB
Kaunas
€ 4000
Galiojimo pabaiga: 2021.11.27
Vykdantysis direktorius (-ė)
Atranka360°
Kaunas
€ 3300 – 3300
Galiojimo pabaiga: 2021.11.29
GTM manager
xiaomi
Kaunas
€ 2500 – 4200
Galiojimo pabaiga: 2021.11.28