Darbų vadovas  (-ė) (lauko šilumos tinklai)
Darbų vadovas (-ė) (lauko šilumos tinklai)
Elektrėnų energetikos remontas, UAB

Darbų vadovas (-ė) (lauko šilumos tinklai) Elektrėnų energetikos remontas, UAB

Darbo pobūdis:

  • Lauko inžinerinių tinklų statybos darbų koordinavimas ir priežiūra;
  • Darbuotojų darbo planavimas, organizavimas, koordinavimas bei saugumo ir efektyvumo užtikrinimas;
  • Darbo terminų ir kokybės užtikrinimas;
  • Statybos dokumentacijos pildymas;
  • Bendravimas su Užsakovais, projektuotojais, statybos Rangovais;
  • Darbų saugos reikalavimų vykdymas objekte.

Reikalavimai:

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (statybos, šilumos energetikos, mechanikos kryptis);
  • Pageidautina ne mažesnė nei 2 m vadovavimo patirtis montuojant lauko šilumos tinklus objektuose;
  • Kvalifikacijos atestatas (šilumos tiekimo (skirstomieji), vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo, kiti inžineriniai tinklai) - didelis privalumas;
  • Statybos technologinių procesų išmanymas ir techninės statybų dokumentacijos sudarymo įgūdžiai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų statybvietėje žinojimas ir vykdymas;
  • Vairuotojo pažymėjimas – B kategorija.

Mes Jums siūlome:

  • Atsakingą ir savarankišką darbą;
  • Būti energingos komandos dalimi, bei prisidėti prie ilgalaikės ir stabilios įmonės sėkmės;
  • Profesinio tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes;
  • Aprūpinimą visomis reikalingomis darbo priemonėmis.

Atlyginimas:

  • Nuo 1500 €/mėn. į rankas;
  • Motyvaciniai priedai nuo pasiektų projekto įgyvendinimo rezultatų.

VILNIAUS TECHNIKOS SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)
ALISA MANAGEMENT LABORATORY, UAB
Vilnius
€ 2800 – 3400
Galiojimo pabaiga: 2021.10.24
Head of Technical department
Biotechpharma, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4700
Galiojimo pabaiga: 2021.10.29
Pardavimų projektų vadybininkas (-ė) (B2B)
NEFELĖ, UAB
Vilnius
€ 1900
Galiojimo pabaiga: 2021.10.19