24
Darbų vadovas  (-ė) (lauko šilumos tinklai)
Elektrėnų energetikos remontas, UAB
Darbų vadovas (-ė) (lauko šilumos tinklai)

Darbo pobūdis:

  • Lauko inžinerinių tinklų statybos darbų koordinavimas ir priežiūra;
  • Darbuotojų darbo planavimas, organizavimas, koordinavimas bei saugumo ir efektyvumo užtikrinimas;
  • Darbo terminų ir kokybės užtikrinimas;
  • Statybos dokumentacijos pildymas;
  • Bendravimas su Užsakovais, projektuotojais, statybos Rangovais;
  • Darbų saugos reikalavimų vykdymas objekte.

Reikalavimai:

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (statybos, šilumos energetikos, mechanikos kryptis);
  • Pageidautina ne mažesnė nei 2 m vadovavimo patirtis montuojant lauko šilumos tinklus objektuose;
  • Kvalifikacijos atestatas (šilumos tiekimo (skirstomieji), vandens tiekimo ir nuotekų šalinimo, kiti inžineriniai tinklai) - didelis privalumas;
  • Statybos technologinių procesų išmanymas ir techninės statybų dokumentacijos sudarymo įgūdžiai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų statybvietėje žinojimas ir vykdymas;
  • Vairuotojo pažymėjimas – B kategorija.

Mes Jums siūlome:

  • Atsakingą ir savarankišką darbą;
  • Būti energingos komandos dalimi, bei prisidėti prie ilgalaikės ir stabilios įmonės sėkmės;
  • Profesinio tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes;
  • Aprūpinimą visomis reikalingomis darbo priemonėmis.

Atlyginimas:

  • Nuo 1500 €/mėn. į rankas;
  • Motyvaciniai priedai nuo pasiektų projekto įgyvendinimo rezultatų.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 2454.98

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena
Kontaktinis asmuo
Sonata Bujauskaitė

„Elektrėnų energetikos remontas“ veikia nuo 2008 metų. Energetikos, pramonės, montavimo ir statybų įmonėms teikiame įrangos montavimo, defektavimo, remonto, diagnostikos ir balansavimo paslaugas, klojame inžinerinius tinklus. Per dešimt metų esame įgyvendinę daugiau kaip 200 projektų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Švedijoje.
Mūsų stiprybė – mūsų komanda. Daugiau kaip 300 rankų pasiruošusios kasdien padėti energetikos, pramonės įmonėms bei statybų rangovams montuojant, remontuojant ir eksploatuojant katilinių ir elektrinių įrangą, metalo konstrukcijas ir inžinerinius tinklus.

Įmonės tinklalapishttp://www.eer.lt

Daugiau jūsų paiešką atitinkančių rezultatų:

IT inžinierius (HELP DESK konsultantas)
EPS LT, UAB
Vilnius
€ 1391 – 1800
Galioja iki: 2024.05.23
IT business analyst
CGI Lithuania, UAB
Vilnius
€ 3500 – 4200
Galioja iki: 2024.05.12
Summer Internship 2024 in Fund Accounting
Alter Domus Lithuania, UAB
Vilnius
€ 1000 – 1000
Galioja iki: 2024.05.10
Financial Operations Senior Officer
Vilnius
€ 2660 – 3500
Financial Operations Officer
Vilnius
€ 1760 – 2500
Head of Legal
Heston Airlines, UAB