Darbų vadovas  (-ė) (šiluminė energetika)
Darbų vadovas (-ė) (šiluminė energetika)
Elektrėnų energetikos remontas, UAB

Darbų vadovas (-ė) (šiluminė energetika)Elektrėnų energetikos remontas, UAB

Darbo pobūdis:

  • Darbų organizavimas objekte;
  • Atliekamų darbų atitikimo kontrolė, numatytam statybos projektui bei LR teisės aktams;
  • Įmonės atstovavimas gamybiniuose susirinkimuose atsakomybės ir kompetencijos ribose;
  • Techninių klausimų derinimas su objekto projektų vadovu, užsakovais ir kitais projekto dalyviais;
  • Pavaldžių darbuotojų darbo laiko apskaitos vedimas objekte;
  • Įrangos ir medžiagų tiekimo į objektą organizavimas ir vykdymas;
  • Atliktų darbų fiksavimas aktuose, projekto dokumentacijos rengimas;
  • Darbų saugos reikalavimų vykdymas objekte.

Reikalavimai:

  • Profesinė patirtis vykdant darbus šiluminės energetikos objektuose;
  • Geri techninių brėžinių bei dokumentacijos skaitymo ir supratimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas adekvačiai reaguoti ir operatyviai spręsti iškilusias problemas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas šiluminės energetikos srityje;
  • Kvalifikacijos atestatas (šilumos gamyba) - didelis privalumas;
  • Gebėjimas bendrauti anglų ir/ar rusų kalbomis;
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių energetikos objektų projektavimą, statybą, priežiūrą, išmanymas;
  • Geri analitinio mąstymo, planavimo, komunikavimo įgūdžiai.

Mes Jums siūlome:

  • Atsakingą ir savarankišką darbą energetikos objektuose;
  • Būti energingos komandos dalimi, bei prisidėti prie ilgalaikės ir stabilios įmonės sėkmės;
  • Profesinio tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes;
  • Aprūpinimą visomis reikalingomis darbo priemonėmis.

Atlyginimas:

  • Nuo 1500 €/mėn. į rankas;
  • Motyvaciniai priedai nuo pasiektų projekto įgyvendinimo rezultatų.

AUDIT INTERN - ASSISTANT
EY (Ernst & Young Baltic, UAB)
Vilnius
€ 900
Galiojimo pabaiga: 2021.12.05
GAMYBOS PAMAINOS VADOVAS (-Ė)
Hollister Lietuva UAB
Kaunas
€ 2000
Galiojimo pabaiga: 2021.12.11
HEAD OF SUPPLY CHAIN MANAGEMENT (OPERATIONS SERVICES)
HELLA Lithuania, UAB
Kaunas
€ 3300 – 3700
Galiojimo pabaiga: 2021.12.16