Kontrolierius (-ė) (Galimybių pasų kontrolei)
EKSKOMISARŲ BIURAS

Kontrolierius (-ė) (Galimybių pasų kontrolei)EKSKOMISARŲ BIURAS

Darbo pobūdis

  • Galimybių pasų kontrolė objektuose;
  • Darbas slenkančiu grafiku, pamainomis (dieninis).

Reikalavimai

  • Atsakingumas ir pareigingumas;
  • Rimtas požiūris į darbą, nepriekaištinga reputacija.

Mes siūlome

  • Lankstų darbo grafiką;
  • Darbą arčiau namų;
  • Visuomet laiku mokamą darbo užmokestį bei motyvacinius priedus;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Visas reikiamas darbui priemones.

DARBUOTOJAI BALDŲ GAMYBOS ĮMONĖJE ALYTUJE
BIURO
Alytus
€ 1400 – 1460
Galiojimo pabaiga: 2021.10.27
Logistikos koordinatorius (-ė) vokiečių k. (darbas iš namų arba biuro)
Transcom Worldwide Vilnius, UAB
Alytus
€ 1242 – 1336
Galiojimo pabaiga: 2021.10.22
Palaikymo pardavimų specialistas (-ė), Vilniuje
AS "Citadele banka" Lietuvos filialas
Vilnius
€ 1100 – 1500
Galiojimo pabaiga: 2021.10.28