33
METIDA
Prekių ženklų konsultantas (-ė)
METIDA
METIDA

METIDA

METIDA – lyderiaujanti intelektinės nuosavybės teisinių paslaugų grupė Europoje, turinti 30 metų patirtį prekių ženklų, dizaino ir išradimų apsaugos srityje. Naudodama legaltech įrankius, pasaulinio lygio marketingo sprendimus ir išskirtinę kompetenciją intelektinės nuosavybės apsaugos srityje, paslaugas teikia tiek vietinėje, tiek tarptautinėje rinkoje daugiau nei 1000-čiui klientų per metus. Šiuo metu ieškome prekių ženklų konsultanto (-ės).

Darbo pobūdis:

  • dokumentų susijusių su prekių ženklų pakeitimais ir perdavimais ruošimas;
  • bendravimas su Lietuvos ir užsienio klientais žodžiu ir raštu;
  • klientų konsultavimas prekių ženklų apsaugos klausimais;
  • tikslus ir savalaikis duomenų suvedimas į klientų duomenų bazę (CRM), jos priežiūra, terminų kontrolė.

Reikalavimai:

  • puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • ne mažesnė nei 5 metų dokumentų rengimo patirtis;
  • darbo su CRM patirtį laikytume privalumu;
  • lietuvių ir anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • gebėjimas suvaldyti informacijos ir dokumentų srautus;
  • atidumas, kruopštumas, operatyvumas.

Mes siūlome:

  • stabilų darbą, aiškiai suformuluotas užduotis ir tikslus dinamiškoje ir šiuolaikiškoje legaltech įmonėje;
  • apmokymus darbo pradžioje;
  • profesinio augimo galimybes dirbant su intelektinės nuosavybės apsaugos profesionalais;
  • draugišką kolektyvą;
  • lankstų darbo grafiką;
  • darbą moderniame biure Vilniaus centre.

Darbo užmokesčio rėžiai yra nuo 1300 iki 1700 eurų bruto.

Apie tolesnę atrankos eigą informuosime tik atrinktus kandidatus.

Garantuojame jūsų informacijos konfidencialumą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1300 - 1700

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Gynėjų g. 16

Laikas

  • Visa darbo diena
  • Lankstus grafikas

Įgūdžiai

 MS Office

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Dalia Šišlienė
861499008

Įmonės tinklalapishttps://metida.com/