PARDAVĖJA (-S) - KONSULTANTĖ (-S) KAUNO MIESTE
Douglas LT, UAB

PARDAVĖJA (-S) - KONSULTANTĖ (-S) KAUNO MIESTEDouglas LT, UAB

Darbo pobūdis:

- Klientų aptarnavimas;
- Darbas kasos aparatu;
- Prekybinio ploto bei prekių priežiūra.

Reikalavimai:

- Vidurinis, aukštesnysis arba nebaigtas aukštasis išsilavinimas;
- Darbas kompiuterizuota kasos programa;
- Komunikabilumas, energingumas;
- Iniciatyvumas, sąžiningumas;
- Mokėjimas dirbti komandoje;
- Užsienio kalbų mokėjimas.

Mes Jums siūlome:

- Atsakingą ir intensyvų darbą;
- Specialūs tiekėjų mokymai;
- Galimybė tobulinti profesinius įgūdžius įmonės organizuojamuose mokymuose;
- Objektyvų darbo įvertinimą ir skatinimo programą.

REGISTRATORIUS (MEDICINOS KLINIKA)
NOVA LUX management solutions klientas
Kaunas
€ 900 – 900
Galiojimo pabaiga: 2021.11.06
KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKĖ (-AS)
Northcliffe lighting, UAB
Kaunas
€ 1200 – 1600
Galiojimo pabaiga: 2021.10.30
Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė) (eksporte)
DOMUS LUMINA, UAB
Kaunas
€ 1600
Galiojimo pabaiga: 2021.11.03