Bendrosios praktikos slaugytojas/ -a Druskininkuose
SYNLAB LIETUVA, UAB

Bendrosios praktikos slaugytojas/ -a DruskininkuoseSYNLAB LIETUVA, UAB

Darbo pobūdis

  • Klientų aptarnavimas;
  • Įmonės teikiamų paslaugų pristatymas ir pardavimas;
  • Duomenų įvedimas į LIS programą;
  • Mėginių paėmimas, slaugos procedūrų atlikimas;
  • Atitinkamos dokumentacijos pildymas, registravimo žurnalai, atsakymų išrašymas ir pateikimas klientams;
  • bendravimas su klientais telefonu, el. paštu, informacijos teikimas;
  • darbas su kasos aparatu;
  • pagalba kolegoms.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis/ aukštasis bendrosios praktikos slaugytojos išsilavinimas (BŪTINA);
  • Galiojanti Bendrosios praktikos slaugytojos licencija (BŪTINA);
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Komunikabilumas, paslaugumas, savarankiškumas;
  • Greita orientacija;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.

Naudingi įgūdžiai

  • Panaši darbo patirtis.
  • Paslaugos teikiamos ir užsienio piliečiams, todėl pageidaujama mokėti rusų arba anglų kalbas.

Mes siūlome

  • Įdomų ir dinamišką darbą;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Apmokymus;
  • Motyvaciją už pasiektus darbo rezultatus.

Papildoma informacija

Linksmas ir draugiškas kolektyvas laukia Tavęs!

SLAUGYTOJAS (-A) (STOMĄ TURINTIEMS PACIENTAMS) (LANKSTUS DARBO GRAFIKAS)
Noriu personalo sprendimų grupė
Kaunas
€ 1050 – 1930
Galiojimo pabaiga: 2021.11.04
BENDROSIOS PRAKTIKOS SLAUGYTOJAS (-A) (PSICHIKOS SVEIKATOS CENTRAS, DAINAVOS PADALINYS)
VšĮ KAUNO MIESTO POLIKLINIKA
Kaunas
€ 900
Galiojimo pabaiga: 2021.11.05
Data Mining Specialist (Internship)
AeroTime Hub
Vilnius

Galiojimo pabaiga: 2021.10.31