26
Interautomatika, UAB
PARDAVIMŲ ASISTENTAS (-Ė) DARBUI SU EKSPORTU

UAB Interautomatika sėkmingai užsiimanti pramonės automatikos ir laboratorinės įrangos platinimu Baltijos šalyse, į savo komandą Vilniuje, kviečia prisijungti pardavimų asistentą (-ę).

Papildoma informacija

Darbo pobūdis:
• Komercinių pasiūlymų klientams rengimas ir teikimas
• Pagalba vadovui

Reikalavimai:
• Aukštasis išsilavinimas (pageidautina pardavimų srityje)
• Panaši darbo patirtis (privalumas)
• Gebėjimas greitai ir laiku atlikti pavestas užduotis
• Puikios anglų kalbos žinios
• Savarankiškas (-a) ir orientuotas (-a) į rezultatą
• Iniciatyvumas, organizuotumas, komunikabilumas

Įmonė siūlo:
• Įdomų ir atsakingą darbą
• Patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo darbo
• Naujas kompetencijas, spartų asmeninį ir profesinį tobulėjimą
• Mokymus
• Darbą jauname kolektyve
• Darbą su užsienio įmonėmis
• Pardavimą kokybiškų produktų, turinčių gerą reputaciją rinkoje

Darbus atliksite naudojantis moderniausiomis darbo priemonėmis. Kasdien bendradarbiausite su rinką išmanančiais profesionalais, kurie padės įgyvendinti užduotis.

KANDIDATAVIMAS
Siųskite savo CV su nuoroda „Pardavimų asistentas(-ė) darbui su eksportu“ el. Paštu: egle@interautomatika.lt Informuosime tik atrinktus kandidatus

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400 - 1600

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Spaudos g. 6

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Eglė Stankevičiūtė
+370 655 77 321

Interautomatika yra pramonės automatikos produktų, paslaugų bei sprendimų tiekėja Lietuvoje. Mūsų asortimente rasite temperatūros, slėgio, lygio bei srauto matavimo prietaisus, įrangą skysčių analizei, dujų detekcijai ir analizei bei daugybę kitų proceso automatizavimo prietaisų. Siūlome platų pasirinkimą, žemas kainas bei neribotas individualių sprendimų galimybes.

Įmonės tinklalapishttps://www.interautomatika.eu