Vadybininko padėjėjas (-a)
Swelbalt, UAB

Vadybininko padėjėjas (-a)Swelbalt, UAB

Darbo pobūdis:

• pardavimo/prekybos sutarčių sudarymas;
• užsakymų priėmimas ir jų koordinavimas;
• naujų klientų paieška bei esamų palaikymas, komercinių pasiūlymų rengimas ir pardavimo procesų organizavimas;
• klientų konsultavimas apie parduodamą produkciją;
• pagalba pardavimo vadovams.

Reikalavimai:

• atsakingumas, motyvacija darbui;
• vadybos patirtis pageidautina, bet nebūtina;
• gebėjimas dirbti komandoje;
• užsienio k. žinios (anglų k.);
• darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• vairuotojo pažymėjimas.

Mes Jums siūlome:

• galimybę tobulėti ir siekti karjeros, apmokymus ir įdomų darbą;
• darbo užmokestį 1.200 eur (bruto) ir motyvacinius priedus;
• lankstų darbo grafiką (galima ir ne pilna darbo diena);
• kompensuojame atvykimą į darbą.

Papildoma informacija;

Darbo vieta: Vilniaus pl. 4, Klaipėdos raj. (prie Jakų žiedo)
Darbo pradžia: nedelsiant
Darbo užmokestis (bruto): 1.200 eur (bruto) ir motyvaciniai priedai nuo rezultatų

Oro transporto vadybininkė (-as)
Atranka360°
Klaipėda
€ 1224 – 1224
Galiojimo pabaiga: 2021.11.01
PREKIŲ PRIEŽIŪROS VADYBININKAS/-Ė KLAIPĖDOJE
Tomorrow‘s Trends & Tools, UAB
Klaipėda
€ 980 – 1250
Galiojimo pabaiga: 2021.10.31
SALONO VADYBININKAS (-Ė)
LT Interior, UAB
Klaipėda
€ 1350 – 1700
Galiojimo pabaiga: 2021.10.27