56
Sandėlio Darbuotojas (-a)
Swelbalt, UAB

Darbo pobūdis:

• prekių priėmimas ir sandėliavimas;
• prekių kokybės, ženklinimo, prekinės išvaizdos patikrinimas prekių priėmimo metu;
• prekių priėmimo dokumentų, sąskaitų sutikrinimas ir administravimas;

Reikalavimai:

• sąžiningumas, atsakingumas, darbštumas;
• patirtis nebūtina;
• darbo kompiuteriu įgūdžiai;
• gebėjimas dirbti komandoje;
• vairuotojo pažymėjimas.

Mes Jums siūlome:

• galimybę tobulėti ir siekti karjeros, apmokymus ir įdomų darbą;
• darbo užmokestį 1.200 eur (bruto) ir motyvacinius priedus;
• lankstų darbo grafiką (pageidaujant galima ne pilna darbo diena);
• kompensuojame atvykimą į darbą.

Papildoma informacija;

Darbo vieta: Vilniaus pl. 4, Klaipėdos raj. (prie Jakų žiedo)
Darbo pradžia: nedelsiant
Darbo užmokestis (bruto): 1.200 eur (bruto) ir motyvaciniai priedai.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1200

Papildoma informacija: motyvacinius priedus;

Vietovė

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 darbo kompiuteriu įgūdžiai B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Asta Kęstutis

UAB „Swelbalt“ – kabelinių konstrukcijų, priešgaisrinės apsaugos sistemų ir telekomunikacijų instaliacijos produktų didmeninė prekyba.

Įmonės tinklalapishttp://www.swelbalt.lt