31
Jungtinė centrinė kredito unija KREDA
Aktyvus pardavimų vadybininkas (-ė)

Darbo pobūdis:

Aktyvi naujų klientų, partnerių, tarpininkų, finansavimo projektų paieška;
Pardavimų strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
Pardavimų proceso organizavimas ir kontrolė;
Atsakingas už savo pardavimo planą ;

Reikalavimai:

Turi turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą išsilavinimą.
Turi turėti pakankamai specifinių žinių, būtinų norint pakankamai gerai suprasti Unijos veiklą ir riziką.
Turi turėti pakankamai su finansų įstaigos veikla susijusios darbo patirties, kad galėtų kvalifikuotai spręsti jo kompetencijai priskirtus klausimus.
Darbuotojas taip pat privalo išmanyti (žinoti):
• LR ir ES teisės aktus, reglamentuojančius kredito unijų veiklą;
• valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją, rengti išvadas, priimti sprendimus, analitiškai vertinti bei apibendrinti teisinę aplinką;
• savarankiškai planuoti, organizuoti veiklą, rinktis darbo metodus,
įmonių finansų analizę.

Privalumai:

Darbo patirtis finansinėje įstaigoje.

Mes jums siūlome:

• Įdomų ir atsakingą darbą stiprioje augančioje kompanijoje;
• Dinamišką, kupiną iššūkių ir profesinio augimo darbo aplinką;
• Galimybę prisidėti prie verslo vystymo ir plėtros;
• Konkurencingą atlyginimą: 1800-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių.
Atlygį sudaro fiksuota dalis bei priedai, priklausantys nuo pardavimų rezultatų.
• Profesionalų ir draugišką kolektyvą;
• Visas socialines garantijas;
• Visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti;
• Galimybė dirbti nuotoliniu būdu.

Papildoma informacija:

Darbo vieta:
Panevėžys, Biržai, Kupiškis.

Kontaktinis asmuo: Diana
Telefonas: +370 61518061

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1800 - 2500

Papildoma informacija: Atlygį sudaro fiksuota dalis bei priedai, priklausantys nuo pardavimų rezultatų.

Vietovė

    Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 LR ir ES teisės aktai MS Office

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Diana -
+370 61518061

Įmonės aprašymas:
Jungtinė centrinė kredito unija (JCKU) veikia po KREDA prekės ženklu.

Jungtinė centrinė kredito unija- KREDA, vienija 11 kredito unijų visoje Lietuvoje ir teikia finansines paslaugas savo nariams:

Pagal JCKU patvirtintas taisykles palaiko kredito unijų JCKU narių likvidumą ir užtikrina kredito unijų likvidumo palaikymo sistemos veiksmingumą, formuoja likvidumo rezervą.
CKUĮ ir JCKU patvirtintose taisyklėse nustatyta tvarka valdo stabilizacijos fondą ir užtikrina mokumo užtikrinimo sistemos veiksmingumą.
Pagal CKUĮ ir JCKU patvirtintas taisykles nuolat stebi ir tikrina, kaip kredito unijos JCKU narės laikosi pagal CKUĮ nustatytų reikalavimų, su JCKU sudarytomis sutartimis prisiimtų įsipareigojimų, taip pat ar kredito unijų veikla nekelia grėsmės JCKU ir kitų kredito unijų JCKU narių saugiai ir patikimai veiklai.
Diegia ir nuolat atnaujina standartizuotas kredito unijų rizikos valdymo sistemas, rizikos vertinimo standartus ir metodologijas, įgyvendina kitas prevencinio pobūdžio priemones, padedančias kredito unijoms laikytis jų veiklai keliamų reikalavimų.
Kuria ir vysto JCKU ir jos narių informacinę sistemą, užtikrina jos saugumą ir nuolatinį veikimą.
Kuria ir vysto naujus produktus ir paslaugas.