Registratorė (-ius) - konsultantė (-as)
NORTHWAY įmonių grupė

Registratorė (-ius) - konsultantė (-as)NORTHWAY įmonių grupė

Reikalavimai

  • Būtina sėkminga klientų aptarnavimo patirtis;
  • Labai geri anglų ir/ ar rusų kalbų įgūdžiai;
  • Panašaus pobūdžio darbo patirtis būtų privalumas;
  • Paslaugų pardavimo įgūdžiai būtų privalumas;
  • Tvarkinga, reprezentatyvi išvaizda, mandagumas, atidumas, greita orientacija.

Darbo pobūdis

  • Pacientų konsultavimas ir registravimas teikiamoms paslaugoms;
  • Medicinos centro teikiamų paslaugų pardavimai;
  • Pacientų vizitų planavimas bei reikalingų dokumentų administravimas.

Mes Jums siūlome

  • Mokymus klientų aptarnavimo ir paslaugų pardavimų srityje;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Registratūros darbuotojų motyvacinę sistemą.

Finansų patarėjas (-a) su nuotolinio darbo galimybe
People Link, UAB
Klaipėda
€ 1300 – 1930
Galiojimo pabaiga: 2021.10.28
Oro transporto vadybininkė (-as)
Atranka360°
Klaipėda
€ 1224 – 1224
Galiojimo pabaiga: 2021.11.01
SALONO VADYBININKAS (-Ė)
LT Interior, UAB
Klaipėda
€ 1350 – 1700
Galiojimo pabaiga: 2021.10.27