44
NORTHWAY įmonių grupė
Registratorė (-ius) - konsultantė (-as)

Reikalavimai

  • Būtina sėkminga klientų aptarnavimo patirtis;
  • Labai geri anglų ir/ ar rusų kalbų įgūdžiai;
  • Panašaus pobūdžio darbo patirtis būtų privalumas;
  • Paslaugų pardavimo įgūdžiai būtų privalumas;
  • Tvarkinga, reprezentatyvi išvaizda, mandagumas, atidumas, greita orientacija.

Darbo pobūdis

  • Pacientų konsultavimas ir registravimas teikiamoms paslaugoms;
  • Medicinos centro teikiamų paslaugų pardavimai;
  • Pacientų vizitų planavimas bei reikalingų dokumentų administravimas.

Mes Jums siūlome

  • Mokymus klientų aptarnavimo ir paslaugų pardavimų srityje;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Registratūros darbuotojų motyvacinę sistemą.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1050 - 1137

Vietovė

    Klaipėda, Klaipėdos apskritis, Lietuva
    Naujoji Uosto g. 9

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Rusų
Kontaktinis asmuo
Vilma Frainienė
860689020

NORTHWAY įmonių grupė jungia 11 įmonių, sėkmingai plėtojančių veiklą medicinos ir sveikatingumo paslaugų, biotechnologinės farmacijos, investicinės veiklos srityse. Pagrindinės šios grupės įmonės yra Northway medicinos centrai, Biotechnologinės farmacijos centras Biotechpharma, Biota, Kamieninių ląstelių centras ir kitos. Įmonių grupėje dirba daugiau apie 400 darbuotojų, iš kurių svarbią dalį sudaro aukštos kvalifikacijos mokslininkai, biofarmacijos ir medicinos specialistai. Daugiau informacijos apie įmonių veiklą rasite: www.biotechpharma.lt ir www.nmc.lt

Įmonės tinklalapishttp://www.nmc.lt