Kasos operacijų specialistė (-as)
NORTHWAY įmonių grupė

Kasos operacijų specialistė (-as)NORTHWAY įmonių grupė

Reikalavimai

  • Darbo patirtis su kasos operacijomis ir apskaita;
  • Sėkminga klientų aptarnavimo patirtis;
  • Nepriekaištingas lietuvių kalbos mokėjimas;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Tvarkinga, reprezentatyvi išvaizda, mandagumas, atidumas, greita orientacija.

Darbo pobūdis

  • Klientų aptarnavimas ir piniginių atsiskaitymų vykdymas;
  • Piniginių lėšų priėmimas ir išdavimas;
  • Kasos knygos, pajamų ir išlaidų dokumentų pildymas;
  • Kasos ataskaitų pildymas;
  • Atsakomybė už finansinių operacijų teisingumą ir atskaitomybę.

Mes Jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą šiuolaikiškoje kompanijoje;
  • Darbą su gydytojų ekspertų komanda;
  • Intelektualią ir motyvuojančią aplinką.

KLAIPĖDOS AUDITO PASLAUGŲ CENTRO ASISTENTAS (-Ė)
PricewaterhouseCoopers, UAB
Klaipėda
€ 1000 – 1000
Galiojimo pabaiga: 2021.11.10
AUDITO VADYBININKAS/-Ė-("MERCHANDISING" SRITYJE) KLAIPĖDOJE 0.6 etato
Tomorrow‘s Trends & Tools, UAB
Klaipėda
€ 540 – 700
PREKYBOS AUDITO VADYBININKAS/-Ė-("MERCHANDISING" SRITYJE) KLAIPĖDOJE
Klaipėda
€ 1000 – 1350
Galiojimo pabaiga: 2021.11.13