28
HR Management, UAB
ILZENBERGO DVARO BIBLIOTEKOS KNYGŲ PAIEŠKOS SPECIALISTAS (Ė) (PROJEKTINIS /PAPILDOMAS DARBAS)

BIBLIOTEKININKAS (-Ė) (PROJEKTINIS /PAPILDOMAS DARBAS)

Ilzenbergo Dvaras

www.ilzenbergas.lt

Ilzenbergo Dvaras - viena gražiausių, pilnai atkurtų istorinių dvarviečių Lietuvoje ir išskirtinis, vienintelis Dvare harmonijoje su gamta veikiantis, sveikus produktus gaminantis ūkis ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse.

Ilzenbergo Dvare veikia    Lietuvos valstybės šimtmečio biblioteka.

Norėdami pilnai įgyvendinti šį unikalų projektą ir atrasti dar trūkstamus kūrinius (knygas) ieškome entuziasto-bibliotekininko (-ė)

Darbo pobūdis:

  • Trūkstamų Ilzenbergo Dvaro Lietuvos Valstybės šimtmečio bibliotekos kūrinių paieška

Reikalavimai:

  • Sugebėjimas ir noras savarankiškai įgyvendinti šį unikalų projektą.

Mes jums siūlome:

  • Užbaigti įgyvendinti unikalų projektą kuriant Ilzenbergo Dvaro biblioteką,atlygį sietiną su įvykdytais darbais.

Daugiau informacijos nuoširdžiai suteiksime telefonu +37069998888

Valandinis bruto atlyginimasBruto/val.  € 10 - 100

Papildoma informacija: Tai yra projektinė veikla .

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
  • Nuotolinio darbo galimybė

Laikas

  • Laisvai samdomas
  • Lankstus grafikas

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Darius Mažeika
869998888

Įmonės tinklalapishttps://www.ilzenbergas.lt