23
UAB ,,Norvelita"
Elektrikas

Darbo pobūdis

Gamybinių mašinų ir linijos priežiūra;
Gamybinių mašinų gedimų nustatymas ir sutvarkymas;
Analizuoti ir kontroliuoti gamybos įrengimų remonto bei gamybos procesus, teikti pasiūlymus dėl naujų technologijų įdiegimo.

Įmonė siūlo

Jūsų kompetenciją atitinkantį atlyginimą ir visas socialines garantijas;
Visas darbui reikalingas priemones;
Įdomų ir dinamišką darbą modernioje įmonėje.

Reikalavimai

Elektrotechninis išsilavinimas;
Privalumas elektros schemų skaitymas;
Darbo patirtis būtina;
Kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas, iniciatyvumas;
Gebėjimas dirbti komandoje;

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1100 - 1500

Vietovė

    Raseiniai, Kauno apskritis, Lietuva
    Pramonės g. 1 Gabšių kaimas Raseinių rajonas

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office Mozilla Firefox MS Excel

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Gražina Kasputienė
+37065671657

Lietuvos ir Norvegijos uždaroji akcinė bendrovė „Norvelita" yra viena didžiausių ir žinomiausių žuvų perdirbimo įmonių šalyje. Įmonė gamina platų produkcijos asortimentą, kurio didžioji dalis yra skirta užsienio rinkai.

Įmonės tinklalapishttp://www.norvelita.lt/lt