GRAFIKOS DIZAINERIS(-Ė)
INTERSURGICAL, UAB

GRAFIKOS DIZAINERIS(-Ė)INTERSURGICAL, UAB

Pagrindinės atsakomybės:

• Ruošti gaminių naudojimo iliustracijas ir animacijas vadovaujantis vidiniais įmonės stiliaus reikalavimais;
• Užtikrinti, kad iliustracijos ir animacijos yra aiškiai suprantamos, neklaidinančios galutinių vartotojų;

Reikalavimai:

• Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutinių metų studentas)
• Mokėjimas naudotis grafinio dizaino paketais
• Labai geros anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu
• Geri bendravimo įgūdžiai ir lankstumas dirbant komandoje
• Tikslumas bei dėmesys detalėms
• Gebėjimas susitelkti į užduoties atlikimą

Privalumai:

• Panašaus darbo patirtis
• Gebėjimas vienu metu dirbti su keliais projektais arba užduotimis
• Gebėjimas efektyviai dirbti individualiai arba komandoje

Mes siūlome:

• Įdomų ir iššūkių kupiną darbą pasaulinio lygio įmonėje projektuojančioje, gaminančioje ir į visą pasaulį tiekiančioje aukštos kokybės medicinos prietaisus, skirtus kvėpavimo palaikymui;
• Pilnus darbo apmokymus;
• Puikią galimybę lavinti įgūdžius ir patirtį;
• Draugišką darbo atmosferą;
• Atostogas laiku ir darbą be viršvalandžių;
• Transportavimą autobusais į ir iš darbo (Vilnius-Pabradė-Vilnius);
• Darbo užmokestis nuo 1000 iki 1600 Eur/mėn. su mokesčiais (priklausomai nuo turimos patirties ir žinių).

Junior Graphic Designer (Part-time)
TRAFI
Vilnius
€ 900 – 1200
Galiojimo pabaiga: 2021.11.03
PROJEKTUOTOJAS (-A) - DIZAINERIS (-Ė)
Meretum
Vilnius
€ 1000 – 2000
Technical Writer
Oxylabs.io
Vilnius
€ 1450 – 2600