Pardavimų vadybininkas (-ė)
Trans.eu Baltic, UAB

Pardavimų vadybininkas (-ė)Trans.eu Baltic, UAB

Darbo pobūdis

Trans.eu Platformos eletroninių paslaugų pardavimas verslo klientams telefonu;
Aktyvi naujų klientų paieška pagal pateiktą duomenų bazę;
Klientų poreikių išsiaiškinimas, analizė;
Bendravimas su potencialiais klientais, visapusiškas informacijos apie produktą ir teikiamas paslaugas pristatymas online, telefonu ir el.paštu;
Darbas su CRM programa, duomenų bazėmis ir Trans.eu plaforma- apmokome;

Reikalavimai

Pardavimų proceso supratimas, išmanymas ir sėkminga patirtis;
Noras ir gebėjimas bendrauti, daug skambinti ir sėkmingai parduoti paslaugas.
Puikus lietuvių kalbos mokėjimas raštu ir žodžiu;
Puikus rusų kalbos mokėjimas žodžiu.
Motyvacija profesionaliai dirbti šį darbą ir siekti aukštesnių rezultatų;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Atsakingumas, komunikabilumas, lankstumas, sąžiningumas.

Logistikos žinios - didelis privalumas;
Anglų kalbos mokėjimas - didelis privalumas;

Mes Jums siūlome

Įdomų darbą stabilioje, tarptautinėje įmonėje;
Klientų duomenų bazę skambučiams;
Stalo futbolą, šviežiai maltą kavą ir draugišką kolektyvą moderniame biure;
Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą bei motyvuojančią skatinimo sistemą;
Nemokama parkavimo vietą;
Visas socialines garantijas;

*Informuojame, kad Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi UAB “Trans.eu Baltic” privatumo politikoje nustatyta tvarka, su kuria galite susipažinti interneto svetainėje www.trans.eu/lt/

Verslo klientų aptarnavimo vadovas (-ė)
Atranka360°
Vilnius
€ 1500 – 3300
Galiojimo pabaiga: 2021.10.21
PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)
Omniva LT, UAB
Vilnius
€ 1400 – 2100
Galiojimo pabaiga: 2021.10.23
Projektų koordinatorius (-ė)
Atranka360°
Vilnius
€ 1576 – 2500