Skaitmeninės rinkodaros specialistas (-ė)
MB „Mokymų klubas“

Skaitmeninės rinkodaros specialistas (-ė)MB „Mokymų klubas“

Darbo pobūdis:

  • Facebook kampanijų kūrimas, priežiūra ir vystymas;
  • AdWords kampanijų kūrimas;
  • Darbas su skaitmeniniais kanalais.

Reikalavimai:

  • Geras skaitmeninės rinkodaros priemonių išmanymas;
  • MS Excel įgūdžiai;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Analitinis mąstymas, sugebėjimas priimti skaičiais grįstus sprendimus;
  • Orientacija į rezultatą;
  • 2 metų patirtis valdant kampanijas Facebook, AdWords.

Siūlome:

  • Nuolatinius mokymus apie teikiamas įmonės paslaugas;
  • Tobulėjimą rinkodaros srityje;
  • Draugišką, jaunatvišką ir nuolat padedantį kolektyvą – tikrą profesionalų komandą;
  • Jaukią, modernią darbo vietą;
  • Yra galimybė dirbti ne visą darbo dieną;
  • Atlyginimas nuo 900 Eur „į rankas“ priklausomai nuo pardavimų rezultatų.

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)
Omniva LT, UAB
Vilnius
€ 1400 – 2100
Galiojimo pabaiga: 2021.10.23
Pardavimų vadybininkas (-ė)
Trans.eu Baltic, UAB
Vilnius
€ 1583 – 2500
Galiojimo pabaiga: 2021.10.20
PREKIŲ PRIEŽIŪROS VADYBININKAS/-Ė Vilniuje arba Kaune
PHILIPS
Kaunas
€ 1789.7
Galiojimo pabaiga: 2021.10.21