64
Skaitmeninės rinkodaros specialistas (-ė)
MB „Mokymų klubas“

Darbo pobūdis:

  • Facebook kampanijų kūrimas, priežiūra ir vystymas;
  • AdWords kampanijų kūrimas;
  • Darbas su skaitmeniniais kanalais.

Reikalavimai:

  • Geras skaitmeninės rinkodaros priemonių išmanymas;
  • MS Excel įgūdžiai;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Analitinis mąstymas, sugebėjimas priimti skaičiais grįstus sprendimus;
  • Orientacija į rezultatą;
  • 2 metų patirtis valdant kampanijas Facebook, AdWords.

Siūlome:

  • Nuolatinius mokymus apie teikiamas įmonės paslaugas;
  • Tobulėjimą rinkodaros srityje;
  • Draugišką, jaunatvišką ir nuolat padedantį kolektyvą – tikrą profesionalų komandą;
  • Jaukią, modernią darbo vietą;
  • Yra galimybė dirbti ne visą darbo dieną;
  • Atlyginimas nuo 900 Eur „į rankas“ priklausomai nuo pardavimų rezultatų.
Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1400.49

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Žalgirio g. 135, Vilnius

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Office
Kontaktinis asmuo
Mokymų klubas
+37060792076

MB „Mokymų klubas“ organizuojamose konferencijose pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai, todėl šios konferencijos populiarios tiek tarp Lietuvos, tiek Tarptautinių įmonių.

Seminarus ir kursus veda kvalifikuoti savo srities ekspertai, todėl mokymų dalyviai gali būti užtikrinti, kad gaus aukštos kokybės paslaugas. Vidutinis mokymų įvertinimas yra 8,9 balo iš 10.

MB „Mokymų klubas“ taip pat organizuoja vidinius mokymus, kurie yra visiškai adaptuojami pagal kliento poreikius, kad dalyviai galėtų gauti maksimalią naudą per mokymams skirtą laiką.

Įmonės tinklalapishttp://www.mokymuklubas.lt