11
JAUNESNYSIS C# PROGRAMUOTOJAS (-A)
Kosmelita, UAB

Reikalavimai

• .NET C# programavimo žinios (privaloma)
• SQL ir/arba Oracle žinios (privalumas)
• kitų IT produktų naudojimo patirtis (privalumas)
• verslo procesų, verslo valdymo sistemų žinios (privalumas)
• darbo programuotojų grupėje patirtis (privalumas)
• komunikabilumas

Darbo pobūdis

• esamų IT sprendimų vystymas ir migravimas į naujas versijas ir naujas platformas kartu su visa programuotojų komanda
• susijusių informacinių sistemų pakeitimų įgyvendinimas kartu su projekto vadovais
• įsitraukimas ieškant geriausių technologinių sprendimų verslo poreikiams realizuoti
• aktyvus dalyvavimas padalinio veiklos tobulinime, naujovių diegime

Įmonė siūlo

• ilgalaikio pobūdžio darbą su profesinio augimo perspektyva
• puikias savirealizacijos ir profesinio tobulėjimo sąlygas lyderio pozicijas rinkoje užimančioje įmonėje
• darbo aplinką be streso
• kitas įmonėje teikiamas naudas

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 900 - 1600

Vietovė

    Kaunas, Kauno apskritis, Lietuva
    Taikos pr. 100F, Kaunas

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Giedrė Gaigalaitė

Esame didžiausias parduotuvių skaičiumi, lietuviško kapitalo, prekybos kosmetika ir parfumerija tinklas Lietuvoje. Mūsų tikslas yra suburti ir išlaikyti darnią komandą, kurią vienytų veržlumas, komandiškumas bei orientacija į klientą. Kviesdami į savo komandą mes norime pasiūlyti Jums grožio, spalvų, kvapų pasaulį, kuriame kiekvienas gali prisidėti prie to ką mes pristatome klientams EUROKOS tinkle.

Įmonės tinklalapishttp://www.eurokos.lt