Psichologas (-ė)
Vilniaus Gedimino technikos universitetas/VILNIUS TECH

Darbo pobūdis:

- individualus psichologinis studentų konsultavimas;
- kompleksiškai teikiamos paslaugos studentams, turintiems negalią: psichosocialinė pagalba, dėstytojų informavimas dėl specialių mokymosi sąlygų, pagalba užtikrinant lygias galimybes studijuoti;
- studijų adaptavimo individualizuotų poreikių turintiems studentams sistemos kūrimas;
- studentų problemų ir poreikių studijuojant įvertinimas ir efektyvaus mokymosi sąlygų įvertinimas;
- neįgalių studentų užimtumo skatinimas, integracijos į universiteto veiklas didinimas;
- individualių konsultacijų teikimas specialiųjų poreikių turintiems studentams;
- mokymų universiteto bendruomenei psichosocialinėmis temomis organizavimas ir vedimas.

Reikalavimai:

- medicinos psichologijos magistras;
- gebėjimas konsultuoti lietuvių ir anglų kalbomis.

Privalumai:

- ne mažesnė nei vienerių metų psichologinio konsultavimo patirtis;
- darbo patirtis psichosocialinės pagalbos srityje;
- darbo su jaunimu arba akademinėje aplinkoje patirtis;
- darbo patirtis su negalią ar specialiųjų poreikių turinčiais asmenimis;
- patirtis organizuojant ir vedant mokymus psichosocialinėmis temomis.

Mes siūlome:

- galimybę pritaikyti gebėjimus ir realizuoti savo idėjas;
- profesionalią komandą;
- kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Terminuota darbo sutartis atostogų vaikui prižiūrėti metu.

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Sandėlio specialistas, pilnas arba pusė etato, Vilniuje
Manpower Lit, UAB
Vilnius
€ 900 – 1050
Galiojimo pabaiga: 2021.10.28
Automatikos inžinierius (-ė)
AB "Vilniaus šilumos tinklai"
Vilnius
€ 1600 – 2800
Galiojimo pabaiga: 2021.11.06
Jaunenysis (-ioji) biotechnologas (-ė)
THERMO FISHER SCIENTIFIC
Vilnius
€ 1200 – 1700
Galiojimo pabaiga: 2021.10.27