64
Psichologas (-ė)
Vilniaus Gedimino technikos universitetas/VILNIUS TECH

Darbo pobūdis:

- individualus psichologinis studentų konsultavimas;
- kompleksiškai teikiamos paslaugos studentams, turintiems negalią: psichosocialinė pagalba, dėstytojų informavimas dėl specialių mokymosi sąlygų, pagalba užtikrinant lygias galimybes studijuoti;
- studijų adaptavimo individualizuotų poreikių turintiems studentams sistemos kūrimas;
- studentų problemų ir poreikių studijuojant įvertinimas ir efektyvaus mokymosi sąlygų įvertinimas;
- neįgalių studentų užimtumo skatinimas, integracijos į universiteto veiklas didinimas;
- individualių konsultacijų teikimas specialiųjų poreikių turintiems studentams;
- mokymų universiteto bendruomenei psichosocialinėmis temomis organizavimas ir vedimas.

Reikalavimai:

- medicinos psichologijos magistras;
- gebėjimas konsultuoti lietuvių ir anglų kalbomis.

Privalumai:

- ne mažesnė nei vienerių metų psichologinio konsultavimo patirtis;
- darbo patirtis psichosocialinės pagalbos srityje;
- darbo su jaunimu arba akademinėje aplinkoje patirtis;
- darbo patirtis su negalią ar specialiųjų poreikių turinčiais asmenimis;
- patirtis organizuojant ir vedant mokymus psichosocialinėmis temomis.

Mes siūlome:

- galimybę pritaikyti gebėjimus ir realizuoti savo idėjas;
- profesionalią komandą;
- kvalifikacijos kėlimo galimybes.

Terminuota darbo sutartis atostogų vaikui prižiūrėti metu.

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1358

Papildoma informacija: Galimi priedai, priklausantys nuo darbo efektyvumo.

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva

Laikas

  • Visa darbo diena

Kalbos

  •  Anglų
  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Agnė .

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VILNIUS TECH) patenka tarp 2,1 proc. geriausių pasaulio universitetų ir yra technologijos mokslų lyderis Lietuvoje. VILNIUS TECH baigė 84 000 absolventų, dabar jame studijuoja 8500 studentų, dirba daugiau nei 1500 darbuotojų.

Įmonės tinklalapishttps://vilniustech.lt/