33
UAB ,,Norvelita"
Gamybos koordinatorė (-ius)

Ieškome

Padalinio Koordinatorės (-iaus).

Darbo pobūdis

Sklandaus pamainos darbo organizavimas;
Užduočių paskirstymas darbuotojams ir jų priežiūra;
Gamybos planų vykdymas, produkcijos kokybės, darbo našumo užtikrinimas;
Efektyvus gamybos pajėgumų ir išteklių naudojimas;
Darbuotojų mokymas ir ugdymas;
Darbas su kompiuterinėmis programomis.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis maisto gamybos sektoriuje;
Gamybinių procesų išmanymas būtų privalumas;
Gebėjimas planuoti ir organizuoti darbus;
Gebėjimas efektyviai spręsti problemas, orientacija į rezultatą;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Atsakingumas ir savarankiškumas;
Puikūs bendravimo bei komandinio darbo įgūdžiai, gebėjimas motyvuoti.

Įmonė siūlo

Atsakingą darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
Laiku mokamą, kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
Visas socialines garantijas;
Karjeros galimybes.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1200

Papildoma informacija: Galimi priedai.

Vietovė

    Raseiniai, Kauno apskritis, Lietuva
    Pramonės g. 1 Gabšių kaimas Raseinių rajonas

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel MS Office

Kalbos

  •  Lietuvių
Kontaktinis asmuo
Gražina Kasputienė
+37065671657

Lietuvos ir Norvegijos uždaroji akcinė bendrovė „Norvelita" yra viena didžiausių ir žinomiausių žuvų perdirbimo įmonių šalyje. Įmonė gamina platų produkcijos asortimentą, kurio didžioji dalis yra skirta užsienio rinkai.

Įmonės tinklalapishttp://www.norvelita.lt/lt