7
Daily Print, UAB
Buhalteris (-ė)

Darbo aprašymas

• Bankinių įplaukų iš klientų suvedimas į apskaitos programą Rivilė ir gautinų sumų kontrolė (sudengimai, korekcijos).
• Skolų likučių derinimas su pirkėjais ir tiekėjais, bei skolų monitoringas.
• Klientų finansinės būklės įvertinimas ir kredito limito nustatymas.
• Pirkimo (prekių ir paslaugų) sąskaitų tikrinimas ir suvedimas į apskaitos programą, paruošimas ISAF registro teikimui.
• Trumpalaikio turto apskaita (mažavertis turtas, prekių nurašymas, komplektavimas, likučių tikrinimas, metinė inventorizacija ir pan.).
• Dalyvavimas mėnesio ir metų uždaryme, metinio finansinio audito procesuose.
• Pagalba vyr. finansininkei

Reikalavimai

• Aukštasis buhalterinės apskaitos, finansų išsilavinimas.
• Patirtis buhalterio pozicijoje (min. 4 metai), privalumas - analogiško darbo patirtis.
• Analitinis mąstymas, atsakingumas, kruopštumas, pareigingumas.
• Gebėjimas efektyviai priimti sprendimus greitai kintančioje aplinkoje.

Įmonė siūlo

• Sveikatos draudimą;
• Konkurencingą, kvalifikaciją ir darbo rezultatus atitinkantį darbo užmokestį.

Užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą.

Mėnesinis bruto atlyginimasBruto/mėn.  € 1752 - 1927

Vietovė

    Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuva
    Savanorių pr. 193

Laikas

  • Visa darbo diena

Įgūdžiai

 MS Excel Rivilė

Kalbos

  •  Anglų
Kontaktinis asmuo
Vitalija Šiaudinienė

1STOP – platforma jūsų verslo poreikiams. Čia rasite: kanceliarines prekes, popierių biurui, rašymo priemones, segtuvus ir kita dokumentų laikymui bei archyvavimui, biuro ir konferencijų įrangą, spausdintuvus ir spausdintuvų kasetes, kompiuterius, telefonus, biuro stalus ir kėdes, higienos ir maisto prekes.

Įmonės tinklalapishttps://www.1stop.lt/