Didmenos pardavimo vadybininkas (-ė) Europos rinkai
Neolainas, UAB

Didmenos pardavimo vadybininkas (-ė) Europos rinkaiNeolainas, UAB

„Neoline Europe“ yra pirmaujanti plataus spektro automobilinės elektronikos ir elektrinių paspirtukų kūrėja ir gamintoja. Naujų technologijų vystymas, pritaikant jas savo gaminamuose produktuose, atsakingas servisas, iniciatyvūs ir motyvuoti darbuotojai-vertybės, kurias puoselėja UAB NEOLAINAS.

Darbo pobūdis:

  • Įmonės produkcijos pardavimas Pabaltijo ir Europos B2B rinkose;
  • Naujų verslo klientų/prekybos tinklų paieška, santykių palaikymas bei vystymas;
  • Pardavimų planavimas ir įgyvendinimas B2B, ataskaitų ruošimas, pavestų užduočių vykdymas;
  • Naujų produktų pristatymas ir įvedimas.

Reikalavimai:

  • Puikiai įvaldyta anglų kalba (gebėjimas laisvai bendrauti gyvai, telefonu ir komunikuoti el.paštu);
  • Rusų kalba-privalumas;
  • Eksporto pardavimų patirtis B2B užsienio rinkoms arba aktyvaus pardavimo telefonu patirtis-privalumas;
  • Puikūs derybų įgūdžiai, komunikaciniai gebėjimai;
  • Vairuotojo pažymėjimas, galimybė vykti į komandiruotes;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes Jums siūlome:

  • Geras darbo sąlygas ir nuolatinio tobulėjimo galimybes;
  • Konkurencingą atlyginimą, kuris augs kartu su Jūsų patirtimi ir pasiektais rezultatais;
  • Pagal poreikį-el. paspirtuką vykti į darbą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Nedidelis, draugiškas kolektyvas, pasiruošęs padėti visais klausimais;
  • Erdvus ofisas su atskiru įėjimu ir parkingu.

Norėdami kandidatuoti paspauskite žemiau esantį mygtuką „Siųsti savo CV“ ir atsiųskite savo gyvenimo aprašymą.

Dėkojame visiems susidomėjusiems. Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumas garantuojamas.

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)
Omniva LT, UAB
Vilnius
€ 1400 – 2100
Galiojimo pabaiga: 2021.10.23
Sales manager (Scandinavia)
Deeper, UAB
Vilnius
€ 2975 – 3306
Galiojimo pabaiga: 2021.10.30
Sales manager (DACH-Benelux)
Deeper, UAB