PARDAVIMŲ ASISTENTĖ (-AS)  (TECHNOLOGINIAI PRODUKTAI)
PARDAVIMŲ ASISTENTĖ (-AS) (TECHNOLOGINIAI PRODUKTAI)
ASELA, UAB

PARDAVIMŲ ASISTENTĖ (-AS) (TECHNOLOGINIAI PRODUKTAI)ASELA, UAB

Atsakomybės:

• Pardavimų proceso koordinavimas;
• Pasiūlymų dokumentacijos rengimas ir užsakymų vykdymas;
• Ryšių su užsienio gamintojais palaikymas, tiekimo koordinavimas.

Reikalavimai:

• Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
• Labai geros anglų kalbos žinios (raštu, žodžiu);
• Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mūsų lūkesčiai:

• Greita orientacija, kruopštumas ir atsakingumas;
• Pozityvus mąstymas, komunikabilumas bei gebėjimas dirbti komandoje.

Mes siūlome:

• Neterminuotą darbo sutartį, pilną darbo dieną, socialines garantijas;
• Darbą dinamiškoje ir jaunatviškoje komandoje;
• Tobulėjimo ir karjeros galimybes;
• Darbo užmokestį (neatskaičius mokesčių) nuo 1400 €.

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)
Omniva LT, UAB
Vilnius
€ 1400 – 2100
Galiojimo pabaiga: 2021.10.23
SERVISO INŽINIERIUS
ASELA, UAB
Vilnius
€ 2100 – 2600
Duomenų analitikas (-ė)
Atranka360°
Vilnius
€ 2500 – 3500
Galiojimo pabaiga: 2021.10.28